Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hohoo

    senior tag

    válasz Penge_4 #25 üzenetére

    "de ez a "Firefox megvéd a vírusoktól" egy ökörség."

    Én 2005-ben a nagy "firefox gyors, firefox biztonságos, ha nem ezt használod szar vagy" kampány elején tapasztaltam ezt még kezdő szélessávú userként, mikor is okézás nélkül úgy rámászott valami hogy ejha. Ezt először nem tudtam, mert egy furcsa nevű folyamat a feladatkezelőben jelent meg(asszem az svchost nevétől tért el egy betűben, persze ha kilőttem visszajött, ha megkerestem a system32-ben, akkor is. Majd jött a jól bevált csökkentett módos keresős törölgetős írtás (a sassert is így irtottam ki amit még ie6-al szedtem össze), mert a vírusirtók nem tudták, de a cucc egy idő után mindig visszajött... párszor ezt újra csináltam, és rájöttem hogy a firefox indításával együtt kerül be a processzek közé, és a system32-be :D az után 1 hónapig újra ie6 ment, aztán azóta opera :)
    Persze azt a processzt soha többé nem láttam miútán a firefoxot minden maradványával legyalultam...

    T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

Új hozzászólás Aktív témák