Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkChild

    senior tag

    Hohóó, én szeretem az Apple termékeket! :DDD
    Minőségüket tekintve szinte minden cuccuk az élvonalat képviseli...

    Viszont oltári nagy bakot lőttek azzal, hogy pusztán a formája miatt akarták lenyomni a Samsung Galaxyt, mindezt vélhetően azért, mert az utóbbi időben eléggé megnőttek az eladásaik és az Alma gondolom fenyegetve kezdte érezni magát. Még ha valami bonyolult technikai megoldás miatt kezdtek volna kekeckedni, azt mondom, hogy rendben van, na de a FORMA miatt? Könyörgöm, ne vicceljünk már. Láttak már ezek LCD TV-t, vagy DVD-lejátszó készüléket? Azoknak mennyire tér el a formájuk egymástól? Gyanítom, hogy ha le lenne takarva a márkajelzés rajtuk, maximum a tervezőjük tudná megmondani róluk, melyik cég gyártotta... Csak azért, mert az Apple kidobott egy hóttegyszerű formavilágú telefont (nekem is iPhone van) fekete üvegelőlappal, fém kerettel, még nem jelenti azt, hogy a többi gyártónak rózsaszín háromszög formájú kütyüt kéne gyártani, csak hogy biztosan ne találjon az Apple fogást rajtuk.
    Szóval én azt mondom, hiba volt ezen megkezdeni a rugózást, ezután ne csodálkozzanak rajta, hogy úton-útfélen minden cég megpróbálja majd beléjük törölni a lábát. :B

Új hozzászólás Aktív témák