Hirdetés

2017. október 21., szombat

Gyorskeresés

(#1) bambano

bambano
(Jómunkásember)

nem baj az, ha a kukacos almát lepermetezik...

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#2) .tnm

.tnm
(PH! addikt)

Szakértők szerint is kilóg a lóláb: a per alighanem kapcsolódik az okostelefonokat gyártó, ugyancsak tajvani HTC és az Apple közötti szabadalmi pereskedéshez. A VIA-vezér Csen felesége, Cher Vang ugyanis ez utóbbi elnöke, és nem mellesleg mindkét vállalat alapítója is egyben.

De gyorsan a sárgákhoz került Steve Jobs után az Apple...

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3) (ÉN)közPONT válasza bambano (#1) üzenetére

(ÉN)közPONT
(őstag)

Ez most egy "trend" az apple ellen indul vmiféle mini armageddon ...még megéljük ,hogy kontinensek szerint lehet osztályozni az apple ellen pereskedőket :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#4) banhammer

banhammer
(PH! kedvence)

Most már csak azt kéne kideríteni, hogy ki ütött előbb.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) Erasmus válasza .tnm (#2) üzenetére

Erasmus
(őstag)

jogos :), javítom

(#6) bambano válasza (ÉN)közPONT (#3) üzenetére

bambano
(Jómunkásember)

kérdés: melyik tabletet nem lehet most árulni, az sgt10.1-et vagy az ipad2-t?

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#7) (ÉN)közPONT válasza bambano (#6) üzenetére

(ÉN)közPONT
(őstag)

jókérdés!

ország,jogrend,ügyvéd (rengetegpénz ) , bíró függő...részemről pász ..gondolom az Apple-t se kell félteni ha kis simliről van szó?

(#8) bambano válasza (ÉN)közPONT (#7) üzenetére

bambano
(Jómunkásember)

ja, hogy ennyire tájékozott vagy, hogy nem tudod, az apple körbeperelte a fél világot a közelmúltban? így érdekes lesz beszélgetni...

(#9) (ÉN)közPONT válasza bambano (#8) üzenetére

(ÉN)közPONT
(őstag)

Azt tudom ,hogy körbeperelte a fél világot !
Dehogy igaza is van?

(#10) Integra válasza (ÉN)közPONT (#9) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

lóf@szt van igaza, csak neki a legnagyobb a pofája.
most pedig úgy tűnik elege lett mindenki másnak ebből és szépen mindenki pert indit ellenük. talán most már látni fogják, hogy ajánlatosabb lenne vissza venni az arcból, főleg, ha nem találtak fel alapvetően semmit sem, de legalább jól elloptak..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11) AxBattler

AxBattler
(PH! nagyúr)

Azaz!
Aggyatok nekik !!! :DD

"Cable management is for the weak!"

(#12) netpeti98

netpeti98
(PH! addikt)

Nem akarok védeni senkit de ez a szabadalom per mindenkitől pofátlan akár a apple csinálja, akár a htc, akár a Samsung, . Megegyezhetnének végre és tisztességes versenybe foghatnának, kijár rosszul pl.: ha mondjuk a pl:galaxi tabot nem lehet kapni euban azok az userek akiknek androidon kellett volna felső kat tablet.

Üdv netpeti98

(#13) Picco válasza netpeti98 (#12) üzenetére

Picco
(PH! addikt)

"Nem akarok védeni senkit de ez a szabadalom per mindenkitől pofátlan akár a apple csinálja, akár a htc, akár a Samsung" +1

"Megegyezhetnének végre és tisztességes versenybe foghatnának,"

Alomvilagban el Neo :DDD
ne erts felre, nem kotekedni akarok, tetszik az optimizmusod, csak ez nemegeszen igy mukodik milliard dollarosek kornyeken, meg kb sehol :(

Love doesn't show up on X-Ray...but it's there!

(#14) ng0ofy

ng0ofy
(KORREKTOR)

Jókat nevetek ezeken a híreken :D Pláne, amikor megtudom, hogy a VIA-t egy nő alapította, aki kiszervezett a cégből egy mobilos érszleget is, amit HTC-nek hívnak és a VIA a férj nevén maradt, akit Nicsak, ki Csen?-nek hívnak (sorry) és most családilag perelik az Apple-t, akit perel mindenki aki gyárt olyat, mint ők és ők is perelnek mindenkit, aki ilyeneket gyárt, de igazából az egész brancs egy nagy család és minket akarnak ezzel szórakoztatni...

Ha Rejtő ezt megérte volna! :D

(#15) netpeti98 válasza Picco (#13) üzenetére

netpeti98
(PH! addikt)

Tudom. Csak leírtam hogy milyen lenne az egészséges verseny, ahogy írtad itt dollár milliókról van szó, senki sem tudja pontosan mi van a háttérben. :)
Mondjuk attól még pofátlanság egy ingyenes rendszerről pénzt lehúzni,ez már egy másik ügy (ezzel megint csak az user jár rosszul).

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#16) Oliverda

Oliverda
(Jómunkásember)

"A VIA-vezér Csen felesége, Cher Vang ugyanis a HTC elnöke, és nem mellesleg mindkét vállalat alapítója is egyben."

Akkor ezért került a közelmúltban a HTC-hez az S3. :))

Próbáld ki a TAXIFY-t, 1000 forint kedvezmény a kuponommal: OLIVERAYL >>>>>>Minőségi kontent: ⦾liveƦadi⦾ on Spotify - http://spoti.fi/2gr0EEI <<<<<<

(#17) danih

danih
(PH! kedvence)

Ebből a buliból senki nem akar kimaradni.
Tényleg, az apple beperelte már a teszkót?

(#18) Integra válasza danih (#17) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

a teszkó fogja beperelni az apple-t, mert olyan kerekitett fémsarkokat használ a telefonján, amilyen a teszkó fémállványainak az éle és sarka, még szinre is egyeznek. és ez már bocsánat, de absz no go...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19) Badman 4ever válasza Oliverda (#16) üzenetére

Badman 4ever
(őstag)

Családban maradt. :K

(#20) remington2 válasza Oliverda (#16) üzenetére

remington2
(őstag)

Ilyenkor lenne praktikus, ha több felesége is lehetne.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#21) ftc válasza netpeti98 (#12) üzenetére

ftc
(PH! nagyúr)

Melyik része pofátlan? az hogy technikai dolgot levédetünk amibe több zöldhasúba került mint amennyit én látni fogok valaha is... vagy az, hogy hasonlít vmi vmire...mert szerintem különbség van..nem is kicsi!

(#22) Hadzsi Gábor

Hadzsi Gábor
(lelkes újonc)

Ha az Apple rövid időn belül nekimegy szinte mindenkinek az iparágban, számíthatna rá, hogy hamarosan mindenki az ellensége lesz és perelni fogja. És bár hatalmas cég az Apple rengeteg pénzzel, amit akár ügyvédekre is költhet, hosszú távon nem biztos hogy jól jön ki belőle. Sok lúd disznót győz. Meg aztán ha mondjuk egy kivételével beperel minden olyan céget, aki mondjuk memóriát szállít neki, mi lesz akkor, ha valami gond lesz azzal az egy céggel. Mondjuk nem is kellett sokáig várni. Azért ahhoz pofa kell, hogy bejelentkezett a Samsunghoz, hogy segítse ki iPad kijelzővel amíg az LG-nek gondjai vannak a gyártással.

(#23) netpeti98 válasza ftc (#21) üzenetére

netpeti98
(PH! addikt)

Na ma félreérthető vok :DDD
A pereskedésre gondoltam.

Üdv netpeti98

(#24) ftc válasza netpeti98 (#23) üzenetére

ftc
(PH! nagyúr)

Tudom mire gondoltál!

Ha Te kifejlesztettél vmit Te örömmel fogod nézni amint a másik hasznot húz? szerintem nem....

(#25) netpeti98 válasza ftc (#24) üzenetére

netpeti98
(PH! addikt)

Nem nézném jó szemmel ezt le is írtam fentebb, ezzel én most nem a viát támadom.

Üdv netpeti98

(#26) VaniliásRönk

VaniliásRönk
(PH! nagyúr)

Sullyed a hajo, igy is lehet penzt csinalni...

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#27) hunbi válasza VaniliásRönk (#26) üzenetére

hunbi
(fanatikus tag)

Olvastam a közelmúltban hírt, hogy olyan terméket amiben szabadalomsértő tech (vagy csak szoftver?) van azt bannolni lehet az amiknál, lehet, hogy csak tervezet... Most ha az arm lopózott technológiát, akkor is be lehet tiltani az i cuccokat, és lehet, hogy az egész erre megy ki?
Mindenesetre az kicsit vicces lenne, ha az euban galaxy-t az usában meg ipad-ot nem lehetne kapni! :DD

(#28) echterion

echterion
(PH! kedvence)

Beindult a pofonofon. :DD
Kíváncsi vagyok a mérkőzés kimenetelére. Vajon sikerül az esélyesebbnek tartott Apple-t valakinek két vállra fektetni vagy győz a papírforma?

(#27) hunbi: Akkor az azt jelenti, hogy sikerült egymás között felosztaniuk a piacot. ;]

[ Szerkesztve ]

"Il fatto, caro cugino, che il signore cattivo si faccia chiamare Tango nel paese del samba ti fà capire immediatamente che razza di stronzo sia."

(#29) rankesz

rankesz
(PH! kedvence)

Sok lúd, disznót győz... :U

When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen. - Astral Projection | csak a 604 ... :)

(#30) danih válasza echterion (#28) üzenetére

danih
(PH! kedvence)

Milyen "papírforma"? Kevered a jogot a focival.

[ Szerkesztve ]

(#31) hunbi válasza echterion (#28) üzenetére

hunbi
(fanatikus tag)

Végül is... :) Akinek meg kell, majd veszi Kínából occó pízen. :C

(#30) danih: Vagy az erősebb kutya "szaporodni igyekszik" elvével ;]

[ Szerkesztve ]

(#32) Badb0y

Badb0y
(PH! addikt)

Helyes, remélem samu is és ez is megnyeri a pert.

Minőségi laptopok http://www.laptop-ok.hu

(#33) Polllen

Polllen
(PH! nagyúr)

Új szelek fújdogálnak? Sehol egy szegény apple komment... :Y

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#34) bambano válasza hunbi (#27) üzenetére

bambano
(Jómunkásember)

ez már régen nem tervezet, használják is kőkeményen. amit olvashattál az az, hogyha valamelyik amcsi cég külföldi beszállítója sért szerzői és szomszédos jogokat, azért az amcsi céget is felelőssé akarják tenni.

(#35) echterion válasza danih (#30) üzenetére

echterion
(PH! kedvence)

Furcsa, hogy nem érted a célzást, de mindegy, akkor csak külön neked: vajon sikerül az Apple pénzével és hatalmával valakinek felvenni a versenyt, vagy győz az erősebb? Remélem, így már világos, hogy mit is akartam mondani. :U

"Il fatto, caro cugino, che il signore cattivo si faccia chiamare Tango nel paese del samba ti fà capire immediatamente che razza di stronzo sia."

(#36) danih válasza echterion (#35) üzenetére

danih
(PH! kedvence)

Tökéletesen tudom mit akartál mondani, csak sajna nem sikerült összehoznod :)
a logikai bukvenc miatt mondtam, ez nem egy "verseny amit fel kell venni", itt konkrétumok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#37) echterion válasza danih (#36) üzenetére

echterion
(PH! kedvence)

Nem tudom, miért mondod ezt, de mindegy.

(#38) alamuszi

alamuszi
(őstag)

Remélem nyer a VIA nagyon drukkolok nekik. Szeretem a VIA-t. Az Apple-t meg nem annyira, nagyobb a füstje a termékeiknek, mint a lángja, na de az áruk, na az egy k@rv@ magas.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#39) echterion válasza danih (#36) üzenetére

echterion
(PH! kedvence)

Nos, dehogynem verseny. Ez a piac meghódításáról szól, aminek szerves része a másik kiszorítása egy adott részéről. Az, hogy ez milyen eszközökkel megy, az az adott vállalaton múlik. Jelen esetben pereskednek, mégpedig azért, hogy csorbítsák a másik fél hírnevét, vagy ideális esetben betiltathassák a másik termékét, esetleg aránytalanul nagy költségekbe tudják belehajszolni.
Amúgy meg, ha annyira logikátlan lett volna, akkor miért mondod azt, hogy tudod, mit akartam vele mondani? Ez nekem igencsak ellentmondásosnak tűnik részedről.

(#40) danih válasza echterion (#39) üzenetére

danih
(PH! kedvence)

Messze jutottál a "papírformától" :U
Részemről lezártnak tekintem, nem akarok nitckpicking-be belemenni.

(#41) DarkChild

DarkChild
(senior tag)

Hohóó, én szeretem az Apple termékeket! :DDD
Minőségüket tekintve szinte minden cuccuk az élvonalat képviseli...

Viszont oltári nagy bakot lőttek azzal, hogy pusztán a formája miatt akarták lenyomni a Samsung Galaxyt, mindezt vélhetően azért, mert az utóbbi időben eléggé megnőttek az eladásaik és az Alma gondolom fenyegetve kezdte érezni magát. Még ha valami bonyolult technikai megoldás miatt kezdtek volna kekeckedni, azt mondom, hogy rendben van, na de a FORMA miatt? Könyörgöm, ne vicceljünk már. Láttak már ezek LCD TV-t, vagy DVD-lejátszó készüléket? Azoknak mennyire tér el a formájuk egymástól? Gyanítom, hogy ha le lenne takarva a márkajelzés rajtuk, maximum a tervezőjük tudná megmondani róluk, melyik cég gyártotta... Csak azért, mert az Apple kidobott egy hóttegyszerű formavilágú telefont (nekem is iPhone van) fekete üvegelőlappal, fém kerettel, még nem jelenti azt, hogy a többi gyártónak rózsaszín háromszög formájú kütyüt kéne gyártani, csak hogy biztosan ne találjon az Apple fogást rajtuk.
Szóval én azt mondom, hiba volt ezen megkezdeni a rugózást, ezután ne csodálkozzanak rajta, hogy úton-útfélen minden cég megpróbálja majd beléjük törölni a lábát. :B

(#42) echterion válasza DarkChild (#41) üzenetére

echterion
(PH! kedvence)

Én úgy tudom, valami szoftveres problémájuk is volt, amit a Samsung majd kijavít. Ha jól emlékszem, talán a képek görgetésével kapcsolatosan. Ettől függetlenül egyetértek veled.

(#43) hunbi válasza bambano (#34) üzenetére

hunbi
(fanatikus tag)

Pont erre gondoltam amikor azt mondtam "van benne". Vagyis lényegtelen, hogy a gyártóé a hiba vagy valamelyik beszállítóé. Ezzel a módszerrel szerintem simán be lehet az almát szívatni (és bárki mást aki kütyüt gyárt) a sok beszállított komponens miatt.

(#44) Tapsi válasza Integra (#18) üzenetére

Tapsi
(őstag)

(#45) essexboy

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Úgy látszik ez a menő mostanság, pereljük be az Apple-t vagy az Apple perel be valakit. Csak az a lényeg, hogy legyen benne alma...

essexboy

(#46) alamuszi válasza essexboy (#45) üzenetére

alamuszi
(őstag)

Magának kereste az alma, megtalálta, ennyi...

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#47) remington2 válasza Polllen (#33) üzenetére

remington2
(őstag)

Jó meglátás.

Kemény munka volt, de elérték. Bizonyos színvonalon azért ez is egyfajta teljesítménynek számít. Ha egy kutya ugat, ne csodálkozzon, ha megharapják. :DDD

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#48) Harigata

Harigata
(kvázi-tag)

Sötét fellegek gyülekeznek az IT-szektor égboltján.

(#49) Solten válasza (ÉN)közPONT (#3) üzenetére

Solten
(őstag)

"Trend" hahha... Inkabb a fagyi visszanyal esete... :)

Saor Alba

(#50) zone válasza Tapsi (#44) üzenetére

zone
(őstag)
LOGOUT blog

Talán csak egy laikus nem veszi észre, hogy ez egy marhaság, úgy állítják be a képen, mintha az Apple találta volna fel a spanyolviaszt.
Persze, ha nem lett volna az iPad, még mindig ütésálló, fogantyús és csak stylussal használható tabletek lennének, nem ritkán 6-10 gombbal. Ráadásul már három- és ötszög alakúak lennének tűhegyes sarkokkal.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.