Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djyuri

    őstag

    válasz troviko #24 üzenetére

    Az biza.

    Ma bő 2 óra volt,mire a 3.-ik összeomlás után be tudtam lépni a cégnél az outlook-ba. :W
    Hétvégén az otthoni nagy gépemen az 5 perces restartból lett 20 perces kínlódás,hogy mitől nem áll fel a rendszer az update után.... Azt periférikus látószögemből felfigyeltem,hogy aprókat pislákol a billentyűzeten a numlock led-je. De csak oldalról volt észrevehető a szememmel. Annyit tettem,hogy lehúztam a billt a gépről majd vissza és a gép azonnal helyreállt. Ilyet sose csinált még egyetlen gép se és természetesen a bill hibátlan. 3 gépem van és cserélgetem munkától függően a billeket/egereket körbe. Most is hibátlanul üzemelnek.
    Szóval ilyenekre már lelkileg fel vagyok készülve,de ettől még gyűlölöm a 10-est.

    Az hogy egy update átírja rendszeresen az energiagazdálkodást én meg csodálkozok,hogy faxért lett a 3 óra renderelésből 4,5.... Jah mert a kis köcsög megint átrakta magát takarékra. Jah akkor már rálesek a merevlemezkezelésre is...hát persze,hogy visszatette 20 perce a leállást.

    És ugye mikor körbe megyek a karbantartott gépekre "körülöttem", akkor mindenhol ugyanezt eljátszani.
    Több gépen már kitettem gyorsikonba az energia állapotokat és a felhasználók jól tudják kezelni.
    De most volt egy általam elfelejtett 5 éves laptop, amiben a HDD-vel csinált a win10 egy laza 19k +++ indulások számát..... Az energiatakarékos rendszerben lévő vinyóim sincsenek 7 év alatt 6k indulás felett.

    A leggyűlöltebb céges szinten nálam, hogy ott pihen a gép lockolva, azaz Windows+L kombinációval lezárva,mert éppen x órát nem ül a júúúzer a gép előtt. A vinyó led még csak nem is swappel, csak 10-15 másodpercenként. Júúúzer belép vissza az asztalra éééés hirtelen lehal a gép.... Minden not responded. Hát WTF??? No lessük feladatkezelő...áhám! Frissít.... Nézzük hol tart...hát épp most kezdte el és semmi lehetőség a szünetre....szépen végig kell várni,amíg 1 órát kiküzdi magát ez a szerencsétlen.... De legalább már nem indul újra csak úgy csuklóból.

    Szóval win10? Meh.......

    JAAAH! Meg ezek a random pillanatban lefrissülő viber és skype :D :D Éppen konferenciahívás céges skype-on... Egyszer bezáródik....lefrissíti magát és betölt defaultra :Y Otthonin még elnézem,de céges account-ra is megteszi ez a tetves...hááát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák