Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Synthwave #52 üzenetére

    Oké, nem akarok okoskodni, de "mit fizetünk meg"? Minőségi anyaghasználat és összeszerelés (már ha az és olyan szinten): Oké, Mecha kapcsolók?: Még csak nem is Cherry-k, hanem "kitudja milyenek": Jóindulattal félig Oké, Super Wireless technology?: Oké is meg nem is, pl. nekem nem kell, elég a "sima" is, mert: 1. bill.-zet esetén még otthoni játékra is felesleges, 2. nekem csak gépeléshez kell, oda meg pláne: Ettől függetlenül is nem Oké: miért?: Mert a technology fejlesztési költségei már rég meglettek fizetve (álltam is), ezt már tálcán és bérmentve kellene kínálniuk (oké, nem vagyok hülye, de ez akkor sem ér ennyit.)

    Ez van, amikor egy monopol cég az "aduászára" épít, mert akkor pofátlanul elszaladhat a ló, ameddig csak akarják, pedig ez nagyon jó bill.-zet lenne a nélkül is, venném is, ha reális áron lenne, de muszáj nekik belerakni a 2x-es, 3x-os szorzós tényezőt (ami csak a saját management-jük szerint ér annyit) , hogy elrontsák nekem az egészet (és elveszítsenek egy potenciális vásárlót). Hát akkor megtapsolhatják magukat, ez a bill-zet meg felőlem ott maradhat a polcon ahová rakták a Hülyeazértnemvagyokban.

Új hozzászólás Aktív témák