Új hozzászólás Aktív témák

  • Nekomajin

    aktív tag

    válasz moonman #42 üzenetére

    Okés, de ez csak addig igaz, amíg valaki iszik/cigizik/heti hét napot bulizik.
    Én nem iszok, nem cigizek, nem drogozok, bulizni is megfontoltan járok, egyszóval nem szórom a pénz ilyenekre, mégse marad DVD-re. És azért egy kicsit sántít a példa abból a szempontból, hogy a film nézésről valamivel könyebben lehet leszokni, mint a cigizésről. Én is tudom, hogy mennyit takarítanának meg a szüleim, ha nem cigiznének, de ez nem így megy.

    Az meg egyértelműen nem igaz, hogy előrhető az áruk. Mondjuk úgy, hogy van már rá példa, de azért nem ez a jellemző. Arról nem is beszélve, hogy a 990-es DVD-knek igen gyakran a minőségük is rossz. Nekem nem kell mindenféle extra, meg csilli-villi díszdoboz, legyen rajta a film jó minőségben + magyar szinkron + magyar felirat. Csak amikor az ingyen letölthető magyar fansub jobb minőségű, mint ami a lemezen van, akkor az kicsit gáz.
    És most csak a filmekről beszéltünk, mert a zenékről még ez se mondható el.

    Én tényleg nem akarom isteníteni a 'bay-eseket meg úgy általában a warezt, csak úgy tűnik, hogy egyenlőre ez a legjobb megoldás. Tenni kell ellene, hogy ne így legyen.

Új hozzászólás Aktív témák