Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jano_023

    őstag

    válasz Atis707 #71 üzenetére

    Jó, jó ... és a robotokat ki rakja össze ? Szóval értettétek szerintem mire gondoltam.
    A másik, hogy ez a pénz kérdés is érdekes. Mert ugy azt irtátok az elöbb hogy van rá fedezet ... tényleg van ?
    Mármint ha csak arra gondolunk, hogy egyre többen vagyunk és egyre több dolgot veszünk aminek az ára egyre magasabb lesz mert egyre fantasztikusabb dolgokat találunk ki, vagyis tényleg erre mindre van fedezet vagy a pénz csak egy papírdarab amit mi ruházunk fel értékkel és hatalommal. Képtelenség, hogy az egyre növekvő világban mindenkinek a pénzére legyen fedezet. Márpedig mindig valaki új pénzt nyom mikor nincsen elég (ami addig csak sima papír) de amikor az a valaki oda adja neked és te a kölcsönért a dupláját fizeted vissza akkor már van értéke és az a valaki a világ leggazdagabb embere, mert szószerint sz*rból épít várat ... :D
    Csak saját véleméyn, de szerintem ha valaki akarná sem tudná megkeresni ennek a folyamatnak a gyökerét ...

    ''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

Új hozzászólás Aktív témák