Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e=mc²

    őstag

    válasz buherton #4 üzenetére

    A munkahely nem a munkavallalo kenyelmeert van, es hogy a ceges halon netezzenek, hanem, hogy tenylegesen a munkara tudjanak koncentralni.

    Felreertes ne essek, megertem ezeket a cegeket maximalisan, ugyanis tapasztalatom van abban (munkaltatoi IT oldalrol), hogy hogyan is jatszak ki a munkavallalok azt, amit kurvara nem kellene.
    Tovabba megertem a felhasznalokat is (mert en is az vagyok) es tudom milyen az, ha "uresjaratban" el kell(!) tolteni az idot munkanak latszo tevekenyseggel is.

    Azonban hiaba vannak ilyen eszkozok az IT kezeben, hiaba van meg ra a penz fejlesztesekkel, hiaba mondja a vezeto, hogy ja igen tenyleg, csak pont o lesz az, aki mondja, te legyszi nem jon be a citromail engedelyezzetek mar nekem. (Es akkor egy vezetonek mondjam azt, hogy nem? Vagy oktassam ki arrol, hogy biztonsagi eloirasok miatt pont te voltal az aki alairta - sokaig nem lennek a cegnel.)

    Kell is meg nem is, legyen is meg nem is, minel olcsobban minel jobban vedje meg az informatikus garda, es akkor ez az o felelosseguk innentol kezdve, de azert az en laptopomra nem tudja feltenni a gyerek a mittomenmi.exe-t mi a jelszo?

    Ambulimax Provider

Új hozzászólás Aktív témák