Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ringloszilva

    tag

    válasz Freddy76 #19 üzenetére

    Pont én nem szoktam a Facebookra feltölteni semmi kompromittálót és minden titkosítva van nálam amik eddig felkerültek, úgyhogy nagyon mellé nyúltál. Elmehetnél politikusnak haver, mert rettenet jól megy neked a mellébeszélés. Azt hiszed te vagy itt a jaffa mi? Mindenki más meg sík hülye csak mert nem úgy gondolja mint te. Gondolom vettél valahol egy diplomát amitől rettenet okosnak hiszed magad és most aggódsz, hogy kiderül rólad valami a rögzített adatokból mi? Hát szar lehet ilyen retegésben élni haver. Amúgy ha fejen állsz és lehúgyozod magad, akkor is fognak rólad adatot rögzíteni, mert mindenhol van térfigyelő kamera és te is használsz PC-t vagy bármilyen számítástechnikai eszközt. És innen kezdve az már majdnem lényegtelen, hogy 6 hónapig vagy 9 hónapig tárolják. Szóval ismét csak ott tartunk, hogy ennél a nesze semmi fogd meg jól aktivista csoportnak rohadtul sok értelme van. Tehát köszönjük Emese a hozzászólást. Ja és 3 éves koromtól beszélek, tehát nyugodtan írhatsz nekem is, nem kell célozgtani. Ez mondjuk nem vonatkozik a Johnnykára a balfaszra, ugyanis ő nem üti meg azt a szintet, ami engem válaszadásra inspirálna :).

    Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

Új hozzászólás Aktív témák