Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hokuszpk

    nagyúr

    válasz b. #28 üzenetére

    "Akinek ennyi annak általában mindíg szép piros a konfigja."

    mit tesz a joeg, van itt mellettem egy i7 920 meg egy 3770 is, az osszes gepem nem fogom felsorolni. karira raktam ossze - igaz nemmagamnak - 9700K -t.
    Van NV kartyas konfig is, csak epp en nem jatekra hasznalom ezeket. Amikor kellett, akkor openclre kellett, es utanaszamolva oda ar/teljesitmeny alapon vettem radeont, nem a jatekokbani teljesitmenye miatt. Ha megfigyeled az ilyen "30 fps tobblet vitakba nem is szoktam belefolyni, mert nem a vilagom.
    Most az AMD a zaszloshajo. A Ryzen is azert vettem meg, mert a 8/16 jobb teljesitmenyt adott nekem még alacsonyabb orajelen is, mint az akkori araban kaphato 4/8 Intel. Es az elso AMD-m tenyleg a seregben volt, de ezt nembiztos, hogy erted.
    ami a teszteket illeti, nekem tokmind1, mint emlitettem nem jatekra kell.
    Abu sokszor mondta, ha kapnak kartyat a gyarto/forgalmazotol, akkor van teszt, ha nem, akkor nincs.
    oke kesobb a megjelenes utan amikor mar kaphato a cucc, lehetne ezt potolni, de nembiztos, hogy az addigra az 1000 masik oldalon megjelent iras/velemeny/garasletetel utan megeri. Szerintem ez is szimpla matek, hogy bemegy a boltba, megvesszi az NV csucskartyat, - mert a gyartotol/forgalmazotol nemkap elore - es leteszteli.
    visszahozza latogatottsagban/kattintasban az RTX 2080Ti teszt azt a felmillat ( mondjuk legyen 450e, mert teszt utan el lehet adni ) + raforditott idot vagy sem ?

    [ Szerkesztve ]

    Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

Új hozzászólás Aktív témák