Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Vakegérke #49 üzenetére

    Először is nagyon megható történet ismét, köszönöm, hogy megosztottad velünk. Bár én még 30 sem vagyok, azért már a kelleténél jóval több tapasztalatom van az elmúlással kapcsolatban, így bizonyos gondolatokat akár én is írhattam volna.

    Egy dolgot viszont nem értek:
    "Arankának nem volt fontos, hogy lakása legyen, hiszen volt már. Egyetlen indoka a turpisságra az volt, hogy szülei légkörében kívánt élni." Érzem és értem ennek az okát, de én úgy gondolom, hogy az ember a szívében őrizze meg mindazokat, akiket elvesztett és fontosak neki, a többi pedig csak külsőség, legalábbis én nem tárgyakhoz kötődöm ilyenkor, hanem emlékekhez. A tárgyakkal sokminden történhet az idők folyamán, az emlékek megmaradnak, amíg én megmaradok; de ez csupán az én magánvéleményem és mintegy zárójelben jegyeztem meg.

    Kitartást és sok erőt kívánok a világ összes Arankájának.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák