Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    Fizikailag fájna a jogi pálya, ezeket a cikkeket olvasva egyre jobban ez az érzésem.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz MaCS_70 #93 üzenetére

    A netforgalmat nem figyelhetik, ez a lehallgatással azonos jogi kategória.

    Lesz@rják. Olyan zokszó nélkül volt lehallgatva a komplett társaság az egyik ősnél, aztán megfenyegetve, hogy mindenki valljon be amit tud (vagy amit nem azt is, csak ússza meg a főnökség aki valójában mocskolt), hogy ihaj. Ez már volt alsó hangon 3 éve, azóta céges telóval mindenki finoman bánik, autóban ha bármi olyanod van az pszt satöbbi. Ja volt itt is gyanusítás, masszív üvöltözés házkutatás közben stb stb. kabaré az ország ;]
    Leendő jogász lakótársat szoktam kérdezgetni, hogy nem-e idegeli, hogy amit csinál az gyakorlatilag gurigára tekerhető és WC-ben elhasználható. Nem tud rá semmit, pingvin és ez van, neki a matek nem ment így lett ez a pálya, szomorka.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz MaCS_70 #104 üzenetére

    Adott a céges teló, kocsi minden. Minden követve, nézegetve logolva, felvételezve ahogy kell.

    Történt, hogy brutális pénzek lettek kitolva a környékbeli Eonos kirendeltségekből így-úgy, plusz kiderült, volt aki órát tekert pénzért meg hasonlók dolgozói részről is, így valaki pattintott egyet és megpróbáltak csinálni egy olyan sorozatot, hogy az összes dolgozó lop-csal-hazudik, hátha ezzel a főnökség megússza. Nem úszta, a környéken az összes vezető repült vagy átrakták máshova, dolgozóból 1-et fogtak meg összesen. De azért volt itt behívás, hogy hohó, vannak felvételek meg telefonbeszélgetések, ha bármi is utalhat arra, hogy nem vagy teljesen tiszta akkor rádverünk milliókat, mész böribe, hasonlók. A teljes esemény nagyon vicces volt, ha picit is tökösebb lettem volna, a helyszínen verem bele annak a 2 baromarcúnak a fejébe a pajszert, aki már a kapun kívül azzal indított, hogy na, akkor itt egy másik csaló ház, lopják ezek is a villanyt. 2 rendőr jött valahonnan, nem helyiek, azok is bólogattak, gondolkoztam rajta mennyire vicces lenne ha lábon lőnék magukat, aztán ugrálnának. Paraszt banda. Utólag mikor kiderült semmi nem történt minden tiszta még egy rohadt levelet sem küldtek. Nesze neked, légy becsületes. Ahha.

    Ez van, a jogászekézésnek sajnos van alapja. Főleg ilyen cikkeknél amikor süt a miért és a hogyan. Én elhiszem, hogy profi vagy matekból is, és mellette letoltad a gépész-mecha szakot is, de azért nem sok jogászt láttam még 2 műszaki diplomával. Mert aki a CNC-vel dolgozik, az nem biztos, hogy fejleszteni is tud Javában profin és mellette még jogászkodni is. Szerintem. Nekem már 1 is sok, pedig én sem vagyok egy Alföld.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz MaCS_70 #108 üzenetére

    A főnökségből volt 1-2 célozgatás így közösben, hogy na akkor az van, hogy...és hát akkor indult a lavina.

    Semmi ilyesmi nincs a szabályzatban-szerződésben, ezer éves mammut, plusz nem tudom kinek van olyan szerződése amiben egy pontban ott van: hogy önről és szerelőtársáról bármikor csinálhatunk lesiképeket ;] és ha esetleg arról lenne szó meghurculunk, mert védjük a valagunkat.

    Ahogy mondod, bármelyiket lehetne ekézni. Csak az eke nem mindegy, hogy hagymához készít ágyást vagy tengerit fogunk bele vetni. Ha érted mire gondolok.

    Na akkor érted mire akartam célozni, mélységében mindent nem lehet, 24 órája van mindenkinek, max 1-2 esőember tudna úgy matekozni mint egy másik profi amellett, hgoy geológus meg történész vagy amit szeretne.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák