Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MikeWazowski

    addikt

    Borzasztó olvasni a Sony cikkeinek fórumát. Nem tudom, hogyan tudott kiváltani a gyártó ennyire ellenszenves reakciókat. Én kívánom nekik, hogy legyenen sikeresek, mint anno a Z-vel, hiszen nekünk, vásárlóknak is az a jó, ha több gyártó van jelen a piacon.

    A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

  • MikeWazowski

    addikt

    válasz -Skylake- #34 üzenetére

    - a portfóliójuk teljes mértékben átgondolatlan , sem rendes középkategória sem rendes felső kategória nincs - szerintem pont, hogy van. jelenleg közép és felső kategória van.

    - a Sony gyártja a piac legjobb kamera moduljait , mégis a saját készülékükben teljesít magasan a legrosszabbul - ebben valamennyire igazad van, de nekem pl. megfelelő volt a kamera minősége. Nem mindenkinek elvárás a tökéletes fotó...

    gyakorlatilag majdnem mindenben le van maradva a konkurenciához képest , akár funkciók , akár megjelenés - szerintem semmiben nincs lemaradva, és megjelenésbe meg üt mindent. Flat kijelző, sziget, lyuk nélkül csak vékony káva.

    NINCS akku a telefonokba. Az összes telefonjukba szánalmasan kicsi akkut építenek , mindig - lehet, hogy a Samu rak 5000-es aksit a telefonjába, de mégse hozol össze több SOT-ot mint egy sony-val. Nekem pl. az utolsó Sony-m az XZ volt, sokkal jobb volt a SOT-om. Baromi jól optimalizál a Sony és ez pont.

    - több hónapos - éves késéssel jönnek piacra a többiekhez képest - ebben van valami, de ritkán.

    - a készülékeik elérhetősége szánalmas - mire gondolsz?

    - 0 marketing - két éve pl. a BL főszponzora volt. Van az, csak nálunk kevesebb.

    mindezzel szemben amit feljebb írtam cserébe legalább ISZONYATOSAN drágák. - valóban, de ha mindent belerak mint a többi gyártó, sőt, néha többet, akkor mennyiért adja?

    Sony-t meg nagyon nem hasonlítanám a HTC-hez. Nem fogalmazom meg miért... Nyilván a telefon piac kis szelete az övék, na de azért a Sony az Sony...

    [ Szerkesztve ]

    A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

  • MikeWazowski

    addikt

    válasz janeszgol #37 üzenetére

    Igen, de szerinted egy kalap alá lehet venni a két gyártót...? Na ugye....

    Az árához képest gyenge hardver, ártól függetlenül vacak kamera. Mind állóképekben, mind mozgóképben, mind hangban. - és ezt mi alapján mondod? Én most négy tesztet néztem meg, nem, MA tesztje nem volt benne... egyik se írja, hogy szar hw, szar hang, szar kamera. Annyit írnak, hogy csúszós, drága, nincs 5G és magas hz a kijelzőnek... de szidjátok csak, mert MA-n ez a divat.

    Nem akarok vitát elindítani! :R

    [ Szerkesztve ]

    A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Új hozzászólás Aktív témák