Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MikeWazowski

    addikt

    válasz -Skylake- #34 üzenetére

    - a portfóliójuk teljes mértékben átgondolatlan , sem rendes középkategória sem rendes felső kategória nincs - szerintem pont, hogy van. jelenleg közép és felső kategória van.

    - a Sony gyártja a piac legjobb kamera moduljait , mégis a saját készülékükben teljesít magasan a legrosszabbul - ebben valamennyire igazad van, de nekem pl. megfelelő volt a kamera minősége. Nem mindenkinek elvárás a tökéletes fotó...

    gyakorlatilag majdnem mindenben le van maradva a konkurenciához képest , akár funkciók , akár megjelenés - szerintem semmiben nincs lemaradva, és megjelenésbe meg üt mindent. Flat kijelző, sziget, lyuk nélkül csak vékony káva.

    NINCS akku a telefonokba. Az összes telefonjukba szánalmasan kicsi akkut építenek , mindig - lehet, hogy a Samu rak 5000-es aksit a telefonjába, de mégse hozol össze több SOT-ot mint egy sony-val. Nekem pl. az utolsó Sony-m az XZ volt, sokkal jobb volt a SOT-om. Baromi jól optimalizál a Sony és ez pont.

    - több hónapos - éves késéssel jönnek piacra a többiekhez képest - ebben van valami, de ritkán.

    - a készülékeik elérhetősége szánalmas - mire gondolsz?

    - 0 marketing - két éve pl. a BL főszponzora volt. Van az, csak nálunk kevesebb.

    mindezzel szemben amit feljebb írtam cserébe legalább ISZONYATOSAN drágák. - valóban, de ha mindent belerak mint a többi gyártó, sőt, néha többet, akkor mennyiért adja?

    Sony-t meg nagyon nem hasonlítanám a HTC-hez. Nem fogalmazom meg miért... Nyilván a telefon piac kis szelete az övék, na de azért a Sony az Sony...

    [ Szerkesztve ]

    A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

  • janeszgol

    félisten

    válasz -Skylake- #34 üzenetére

    Ezek igazak is. Annyit írnék, és ez az egy dolog ugye ízlés kérdése, hogy kinézetre nálam top kategóriásak a Sony-k. Hosszú évek óta azok.
    Lássuk az Xperia 10 mark II-t. Az árához képest gyenge hardver, ártól függetlenül vacak kamera. Mind állóképekben, mind mozgóképben, mind hangban.
    A TCL 10L reggelire megeszi azt a telót, kb 30-40 ezer forinttal olcsóbban. Jobb kamera van abban, és több ram, jobb a hétköznapi teljesítménye ugyan azon SoC mellett. 90 vs 130 ezer ft.

    Egy előnye van a 10 mark II-nek, az az aptx HD. Komoly előny, de a többit nem tudja elfedni, csak akinek ennyi a fontos, annak talán.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák