Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz bteebi #24 üzenetére

    Nem tudom miert az az alapfelütés, hogy nagyon rosszul ment az üzletág, mivel több százezernyit adtak el csak a 600-as szériabol az elmult években és akkor még egyéb cuccokbol is bőven ment, több egyéb fejesük is közkedvelt, keresett. Sok céget adnak el úgy, hogy különösebb gond nincs vele, egyszerűen csak ki akarnak szállni belőle.
    Arrról lehet szó inkább, hogy nem látnak sok lehetőséget további növekedésre/bővülésre, nem akarnak már pénzt sem ölni a kötelező fejlesztésekbe, inkább kiszállnak belőle. Ami egyébként nem is meglepő, eléggé telített a piac, itt már nehéz nagyot kaszálni, miközben a fejlesztés sok pénzt felemészt.

    [ Szerkesztve ]

  • vaakuum

    addikt

    válasz bteebi #24 üzenetére

    HD202-m van, 20 éves körül. Idén akartam venni egy másik fülest, ami zárt, körbeöleli a fület (a HD202 sajnos néhány óra után szétnypomja a fülcimpát), és van hozzá egy jó mikrofon is (a HD-ra barkácsolnom kellett sajnos), meg esetleg tud valami surroundot, mindezt esetleg kábel nélkül. Logitech vonalon is próbálkoztam, de még a gpro X hangja is olyan "furcsa" a HD202 után, hogy nem tudtam vele megbarátkozni. A Fiam meg azt szereti, mert neki az az első komolyabb fülse. Ahhoz szokik hozzá. Sajnos a Sennheiserek között már nem igazán találtam magamnak megfelőt, amit nyugodt szívvel kifizetnék a következő 20 évre. Szerintem valahogy nem találták el a konzumer vonalon semelyiket mostanában.

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák