Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syl

    nagyúr

    válasz Elims #24 üzenetére

    > Szeretném a többieket 5-10év home office munka után újra megkérdezni.Vajon akkor is ez lesz a véleményük ami most.

    Én bő négy éve full HO-ban tolom (előtte részleges, heti 2-3 nap) és vissza nem mennék irodába semmi pénzért.

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • LZs?!

    aktív tag

    válasz Elims #24 üzenetére

    '16-ban egy irodai keresztbe-költözködés után közöltem az akkori (brit) főnökömmel, hogy akkor én most felállok és onantól inkább ottonról tolnám (singleton role, minden nap É-Buda/D-Buda ingázás, oda-vissza), miután odab@sztak két 10-20 fős csapat közé 'mert ott elférsz' alapon.

    Azóta már beboronáltak egy helyi team-be, de ugyanúgy nem járok be; a pandemia előtt havonta egyszer egy pofavizitre beugrottam...de jeleztem, hogy olyankor abból sok munka márpedig nem lesz, csak 'networking'; tiszteletben is tartották.

    A mindennapi munka mellett pedig tudok a saját dolgaimmal is foglalkozni (akár napközben is, házon kívül, órákig offline), illetve igen, van hogy 10-12-ig tolom este 'in da zone'; cserében évek óta senki meg nem pedzegette a 'napi nyolc órát': 2 vagy 12 órát vagyok online, leszarják...amíg minden megvan, ofc. Nagyon kellemes, hogy kvázi úgy tudom kezelni az időmet, mint ha külsős lennék, ugyanakkor mégis jár a komplett benefit pack.

    Szóval válaszolva a felvetésedre: közel 5 év után nincs az a qrvaélet, hogy 'visszalépjek'.

    PS: Egy 'hátránya' azért van: az aktív álláskereséstől eltántorít, mivel annyival többet (szubjektíven megitélve) nem 'akarnak' fizetni, mint amennyire 'kimerítő' az in-da-office + daily commute + inflexibility. De ez már egyéni preferencia kérdése, ofc.

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák