Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hugo chávez

    aktív tag

    válasz bambano #350 üzenetére

    "erre te felhozod az usát ellenpéldának, hogy ott szerinted *MINDENT* ki lehet mondani, majd leírod, hogy mi az, amit mégsem."

    Lehet, hogy kicsit bénán fogalmaztam a "bármit" szóval, de azért jó lenne, ha végre azt megértenéd, amit te írtál: "sehol a világon nincs olyan ország, ahol teljes vélemény-nyilvánítási szabadság lenne". Tehát, miről volt szó? A véleménynyilvánítás szabadságáról. Én pedig példával is leírtam, hogy mi a különbség a véleménynyilvánítás és a valamilyen törvénysértő cselekvést kilátásba helyező kijelentés között.

    "mitől lenne szubjektív az, amiről a törvények különbözőképpen nyilatkoznak? ez nem szubjektív kettős mérce, hanem objektív kettős mérce."

    Mert a törvények mindig az objektivitás szerint születnek és morálisan is elfogadhatóak, ugye? :W

    Na jó, akkor játsszunk el a gondolattal, hogy mi lett volna, ha a nácik megnyerik a háborút és az ő törvényeik lennének érvényben a Föld nagy részén. Na, akkor is ugyanezt mondanád? Elfogadnád a náci törvényeket, a náci törvények által felállított mércéket, csak azért, mert az a törvény?

    Egyre inkább az az érzésem, hogy te szándékosan provokálsz, hogy megpróbálj kihúzni belőlem valami olyat, amivel aztán önigazolást nyersz valamilyen, a személyemmel kapcsolatos (hibás) feltételezésedre.

    [ Szerkesztve ]

    "sajnos ez a beszélgetés olyan alacsony szintre jutott, hogy a továbbiakban már nem méltó hozzám" - by Pikari

Új hozzászólás Aktív témák