Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz rt06 #422 üzenetére

    "de azzal mar nincs tisztaban, hogy mit is ir a szerzoi jogi torveny"

    És kit érdekel, mit ír a törvény? Mondtam már, hogy a törvény rohadtul nem egyenlő igazsággal és ésszerűséggel, de lassan már nem is súrolják egymást. Ennél fogva engem személy szerint nem korlátoz semmiben. A saját elveim és normáim szerint élek. Amennyiben azt teszem, amit a törvény is előír, nem azért teszem, mert egy öltönyös gyökér egy tollvonással eldöntötte, hogy ez így van, hanem azért, mert én is úgy gondolom, hogy ez a helyes.

    Ha egy öltönyös gyökér egy tollvonással eldönti, hogy holnap befáradok a tüdőszűrésre és megmérik hány köbméter széndioxidot bocsát ki óránként a tüdőm nyugalmi és izgalmi állapotban, akkor ugyanúgy kiröhögöm a "szent és sérthetetlen" törvényt, ahogy teszem azt bármilyen olyan esetben, amikor nem tartom helyesnek. Ilyen ez a letöltéses téma is. "Sharing is caring" ezt az elvet vallom. És akkor is ezt fogom, ha az FBI rám rúgja az ajtót.

    És azzal is tisztában vagyok, hogy nem vagyok golyóálló, de akkor sem fogok behódolni egy kö****nek sem.

    " ird mar meg ugyan, hogy hol foglaltam allast - akar ebben a topicban, akar a kozelmult hasonlo temaiban - azt illetoen, hogy a szabalyozas, vagy a szoban forgo intezkedesek jok-e"

    Épp ez a baj, hogy nem foglaltál állást. Mindig az éppen aktuális ellenoldalt képviseled. Minden jogvédős topicban elsütöd a "törvény így, törvény úgy" monológodat, megfeledkezve arról, hogy nem mindenki követi szent tehénként az éppen aktuális törvényt.

    Ha meg valaki félreértelmezi a "letöltés legális" passzust, azért ne őt okold, hanem a Blikk színvonalú techportálokat, akik hatásvadász cikkjét elolvasva értesült egyáltalán arról is, hogy letölteni legális.

Új hozzászólás Aktív témák