Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz SylverR #420 üzenetére

    Embör, leírják alá, hogy integrált grafikus vezérlő x%-kal gyorsabb... amit mondjuk elsőre rohadtul nem értek, ugyanis a 20 fps különbség 46%, míg a 20 fps különbség máshol 75%... sietek, így gyorsan írok:
    Leírtam, hogy ha nem kell vga a gépbe, akkor A8... leírtam azt is, hogy játékhoz i5... 1400as felbontás azért nem fullhd, ebben talán kiegyezünk...

    Minden teszt mást állított, mára talán normalizálódott a helyzet, ahogy én néztem, a legtöbb tesztnél sem az Fx, sem az A8 nem tudott nyerni egy intellel szemben...

    Azt meg kérem felejtsük el, hogy egy igp-vel fogok játszani...
    Azt meg azért nem hinném hogy elhiszem, hogy kiadnak egy olyan processzort 26 ezer forintért, ami jobb, vagy minimum egy szinten van, esetleg minimálisan lassabb, mint egy 52 ezres processzor... ekkora bakot azért nem szoktak lőni, max drága jó pártunk és vezérünk, amikor lényegében napvilágra derült, akármit szorongatnak meg, az államadósság csak nő...

    Kéretik átnézni a teszteket, az összeset, ahogy én tettem, és akkor már le lehet vonni a következtetést, miszerint nem minden arany ami fénylik...

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák