Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz SindaNarmo #27 üzenetére

    Most akkor én is írjam le ugyanezt?
    Mert én is kb. 2 hónapja vettem meg az első notimat, eddig is desktopos voltam, most is megvan még és ugyanazt látom: monitor+perifériák a napi sokórás munkához elkerülhetetlenek, vakon gépelek, az egér fizikailag gyorsabb, 32"-ra fizikailag több minden fér: hatékonyabb mindenképp a munka. Mozgásban nem dolgozom, hordozni keveset szoktam. Ölben használható de nem az lenne a napi kedvenc elfoglaltságom...

    De ettől még más hordozza, szereti ölben használni, út közben is kényelmes neki. Ha 8 órát nyomkodja vagy csak 2 hely között viszi (munkahely-HO) akkor dokkolni tudja és előny, hogy nincs lebetonozva a gépe. Vagy nem annyira hatékony munkában, leltárprogramot bökdös naponta, 1000Hz-es egér, mecha bill és 3x32" setuppal se lesz jobb. :D

    Röviden összefoglalva: nézzünk szét a világban. Attól, hogy mi így használjuk más (és több, mondjuk 10-ből 8) ember a desktoppal nem tud mit kezdeni. Notija van vagy még az se mert telefonról, tabletről fogyaszt tartalmat, az "kényelmes" neki. De még nekünk, desktop hívőknek is ugyanazt (vagy akár többet is) adhat a noti, mert tudjuk ugyanúgy használni.

    Minden gépet adott célra vesznek és ez a többségi cél/kompromisszum. (Nyilván ugyanígy vitatkoztam a "minek létezik desktop gép" kérdéskörben is nemrég amikor meg abba a túlzásba esett vki, hogy a noti mindenre IS jobb. Pl. NAS-nak meg HTPC-nek a nappali közepére ugyan nem tenném be azt se. :D)

    Vagy mindenki hülye és mi vagyunk a helikopterek? Kétlem...

  • Reggie0

    félisten

    válasz SindaNarmo #27 üzenetére

    Mindenkinek. Akksit kidoboni a gepbol? Ingyen szuntetmentesites az, hulyeseg kidobni.

Új hozzászólás Aktív témák