Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz #56573440 #80 üzenetére

    Egyetértek, az nem érv hogy a csóróság miatt torrentezik valaki, ha nincs pénzed nem veszed meg. De az érv, hogy ha egyszerűen nem tudod máshogy beszerezni, lásd magyar bluray forgalmazás, én elég nagy film mániás vagyok, adódott úgy hogy bejött egy 6 számjegyű plussz pénz, gondoltam veszek 200 blurayt. Hát egy francokat, az egy dolog hogy milyen pofátlan áron adják (üres dvd ára 30ft, bluray ára 180 ft, ugyanez filmeknél 4-5ezer Ft-os difi), dehogy a kínálat milyen szégyen az vicc. Bakker egy Forrest Gump nincs blurayen, a Keresztapa most jön nagy nehezen, szánalom, vicc, röhej.

    A másik meg a játékok, ha tetszik valami megveszem, Steamen 100+ játékom van és nem bundleös 1 dolláros dolgok, de amíg nem adnak ki demókat addig bizony nincs más mód.

    De azzal egyetértek, hogy ez a ,,nincs pénzem"+ ,,szegény kelet európai vagyok" + ,, nekem nem gazdag apu veszi a 15 ezres játékokat" + ,,értelmes dolgokra költöm a pénzt" érvelések nevetségesek.

    A lényeg, hogy mindkét oldalnak változtatnia kéne a szemléletén, sajnos hogy nézem a nethez kötött dolgok, így tehát a free2play+streaming szolgáltatások fognak feljönni, aminek nem örülök, mert így csak virtuálisan lesz a tulajdonom, és simán lehet hogy 5-10 év múlva nem tudok vele mit kezdeni, mert megszűnik a szolgáltatás.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • eastone1

    senior tag

    válasz #56573440 #80 üzenetére

    Tőlem aztán a gatyáját is ráköltheti bárki. Én egy megveszekedett buznyákot sem fogok költeni rá még akkor sem ha büntetni fogják. Isten csak a bűnösöknek bocsájt meg, a hülyéknek soha.

Új hozzászólás Aktív témák