Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    Sajnálom én is.A pannon,mint olyan,már mondhatni meghatározó szereplője a mobilos kommunikációnak hazánkban.Jelenleg én is Pannonos vagyok első sorban,szeretem,bár a T-Mobile meggyőzőbb volt számomra,vannak a Pannonnak olyan szolgáltatásai,melyek valóban érnek valamit,gondolok itt pl. a Családi Csomagra.Az egy remek szolgáltatás.Persze csak a név változik meg,a szolgáltató maga nagy valószínűséggel marad ami eddig is,ez elég lesz ahhoz szerintem,hogy páran megfontolják,hogy náluk kössenek-e szerződést,bár nem szeretnék messze menő következtetéseket levonni,az nem az én dolgom.Kb. olyan,mintha a Suzukit,amely hosszú időkig a GM kezében volt(talán van is) átnevezték volna Chevroletra.Mert az is GM tulajdon.És bár az autók továbbra is Suzukik lennének,ugyan az a termék,csak más néven,már is elég ahhoz,hogy a mi autónk,mely az első nyugati autók közt volt,és a Magyar utcakép egyik legfőbb szereplője,"eltűnjön".Ez nagyon OFF,de azért van hasonlóság.szóval én sajnálom,a név változik,más valószínűleg nem,mert ha máson is szeretne bárki is változtatni,azt már meg tehette volna 2006-ban.De nem tette senki,csak a logo lett más.Az meg hogy Telenor,hogy hangzik már?:D Csípem a farod,Telenor:D Kész röhej...

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

  • zombinyul

    addikt

    válasz Ankhiszesz #54 üzenetére

    Az biztos hogy a Pannon jobban hangzik,de ez már sajnos mellékes.Amúgy igen Pontiac,volt Chevrolet(pl. a Suzuki Leganza itthon a Laceti,vagy a Cruze-ból lett az Ignis),voltak közösködések,de igazad van,nem a GM kezében volt a dolog...A Volkswagenes történetet én is hallottam,majd kíváncsi leszek.Közösködés talán ma is van,lásd Splash-Agila...Csak hogy egy példát mondjak:D

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák