Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor81

    senior tag

    válasz Graphics #22 üzenetére

    Nem akarlak bántani, de mintha nem értenéd, amit olvasol...
    Azt írtam, olyat állítasz, ami nem egészen igaz és pont az ilyen negatív propagandák segítettek eltüntetni a plazmát. Neked és (#24) Kopi31415 -nak is leírom, nincsen világvége hangulatom, ezek a tények. Régen bizony minnden jobb volt. Lehet, hogy Ti 2x évesek vagytok és már keveset tapasztaltatok ebből, de még egy szelet csokoládé, vagy egy pohár kóla sem olyan, mint 20 éve. Ez van. Ez tény. Gyártómérnök vagyok és látom, mi folyik az autóiparban. (korábban láttam, mi történik a számítástechnikában). Semmi, de semmi nem számít, csak a pénz. És a divatot olyan újgazdag, senkiházi kis köcsögök diktálják, akik mindent akarnak, gyorsan, de tenni nem akarnak érte és meg sem becsülik. Maj 4 év múlva ismét mindenből újabbat. Lehettek cinikusak és gúnyolódhattok, de a fejlett technológiák ellenére a termékek minősége közelében sincsen annak, amit a '80-as '90-es években csináltak. Mindent elad a külcsín és mindennek csak addig kell tartani, amíg a garancia le nem jár. Aki ezt nem látja, az bizony valóban hülye, vagy még magának is hazudik. (vagy baromira tele van és nem érdekli, ha 4-5 évente le kell cserélni kocsit, mosógépet TV-t és mindent, még az asszonyt is, mert bizony ezek között összefüggés van)

    V.

Új hozzászólás Aktív témák