Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz dabadab #19 üzenetére

    nem azt mondom, hogy hülyeség, csak: szerintem felesleges... sokkal olcsóbb alternatív megoldások léteznek és egyenlőre kb annyira se fog szerintem teret hódítani, mint az asztali br... aki meg tudja venni ezt is meg a filmeket is, az elég szűk réteg... az átlagemberek sokkal árérzékenyebbek és inkább vesznek töredékéért egy hordozható dvd lejátszót pl a teszkóban, akciósan és nem is gondolkoznak véletlenül sem ilyen árkategóriában... meg időnként vesznek hozzá szintén akciósan párszázért mesét... (vagy megíratják xy-al, de az más tészta)

    "meséből meg szerintem nem blu-rayben gondolkodik senki..."

    mesék alatt a "klasszikusokat" értettem: pl kisvakond, frakk, ho-ho-ho horgász és társai... ezekből szerintem nincsenek br verziók... nővérem gyerekein látom, hogy ezek sokkal jobban lekötik őket, mint az újabbnál-újabb animációs mesék... és itt a minőség sem számít nekik annyira... :)

    érdekességnek jó egyszer tudni, hogy van ilyen is, de egy darabig még magyarországon és a szegényebb országokban csak a kiváltságosaknak lesz ilyen... a br elterjedése meg nem igazán akar még beindulni... a technológia évek óta megvan, mondogatták is, hogy gyorsan leváltja a dvd-t, de még egy darabig nem lesz így, ez biztos...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • #95590400

    törölt tag

    válasz dabadab #19 üzenetére

    biztos velem van a baj, de az ismeretségi körömben (ahol azért osztrák építőmérnök is akad, projektvezetői beosztásban, de mondjuk tényleg több a segédmunkás), nem szokás 550 eurókat kidobálni értelmetlen és felesleges dolgokra.
    de ennek tényleg csak az lehet az egyetlen oka, h képtelenek vagyunk befogadni a forradalmi technológiai újításokat- ezért nem örülünk együtt mink, a plebs, másokkal, és mert a póréhagymához is lilahajmát rágunk, miközben a rongyos nadrágból kilógó koszos seggünket vakargatjuk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák