Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarabeus

    tag

    válasz ABal #7 üzenetére

    Biztos vagy benne, hogy a Never settle kukába került? Ha felmegyek a oneplus.com oldalra még a lap címe is úgy keződik, hogy Never Settle, ha meg rámegyek a Storeon belül a Phone oldalra, akkor meg végképp az összes telefonjuk Never Settle háttérrel figyel még most is, a legutobbi 8 Pro is. :K

    @Hopkins95 Én megértem, hogy drágállod érte az 500 eurót én is így voltam vele egy darabig, hogy 100k lélektani határ felé nem megyek, végülis 1 év gyári garival még elhoztam 150ért egy 7 Prot ami az aláírásomban is van, rögtön gariztatni kellett mert nem volt jó a kihangosító mikrofon és bevolt égve a kijelző, de azóta kvázi van egy új telefonom mert kicseréltek mindent amit felsoroltam, plusz új akksit is krétem. Látva a többi gyártót egy 7 Pro tudású telefonért éri az 500 euró szvsz. Ha a kamera nem a legfontosabb dolog neked, mert az nálam még mindig hagy némi kivetni valót maga után (könnyen lehet, hogy szoftveres, elindítottuk a bug reportot és utána néznek a dolognak)

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

Új hozzászólás Aktív témák