Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hasman

    tag

    válasz #06658560 #15 üzenetére

    Ezzel olyannyira egyet kell értsek hogy példaként magamat hozom fel:

    Játszottam PSP-vel, nem volt rossz, szép volt a grafika de valamiért nem jött át a játék.
    Eleinte röhögtem öcsémen, mikor megvásárolta a ds lite-ját. (ez volt kb 1 éve)
    Aztán panaszkodtam neki, hogy sokat utazok (4 óra utazás péntek és vasárnap valamint hétköznap 3 óra !!! minden nap!)
    Kölcsön adta 1 hétre a ds-t. játszottam vele egy fél órát és letettem, hogy mennyire gagyi. Aztán találtam Hozzá jó áron egy játékot, gondoltam kipróbálom, megveszem. Azóta vettem egy DSI xl-t és egy 3DS xl-t... azt sem tudom milyen alkatrészek vannak benne, nem is érdekel. A játékot gyártják a konzolhoz, és nem az egy adott programot (winfos / android) kell mindenféle hardverre erőltetni.
    A grafika nagyon gas, és ezt ma is így látom, de aki régen c64-el játszott, az tudja azt is, hogy a játékélmény 1000x többet ér mint a kinézet. A grafika fellendítése a hardverek tömeges leselejtezését eredményezte. De nézzük csak meg a street fightert vagy még régebben volt a barbarian... Aki egyszer lefejezett valakit örökre megmaradt benne az a fenomenális hang-effekt.

    Egy szó mint 100: Játékok nélkül a konzol bármit is tudhat nem ér semmit. A játékok elkészítéséhez pedig nagy kreativitás kell, valamint egy cél lehetőség azon túl, hogy mondjuk 20-30 óra alatt kijátszol egy kártyát, és mehet a kukába...
    (megjegyezném a 3ds képe, grafikája sem tetszik pedig az már 3ds :) )

  • hasman

    tag

    válasz #06658560 #23 üzenetére

    Hozzátenném, hogy én úgy gondolom, lesz 1-2 sikerjáték átirat ide is, de közel nem lesz olyan sikeres mint idősebb testvéreik, mert maga a story kiforrta önmagát, a kreativitás meg mostanában zéró... a legtöbb 2-3-x.. számot tartalmazó játék grafikailag lett fejlesztve a történet meg nulla, de egy pl második világháborús játékban mit tudnak újítani? Új nevet kapnak a főszereplők és kb. ennyi, vagy maximum nem a németekkel, hanem az oroszokkal játszol, esetleg a kettővel felváltva (stb.). Nekem meggyőződésem akkor is, hogy a grafika, a kaland és a story mögött csak sokadagos helyet foglal el, bármennyire is ezt régebben máshogy gondoltam.
    Ez olyasmi mint a metal, régen nagyon szerettem, aztán egyre több ismerős dallam volt fellelhető más-és más együttesnél, unalmas lett, így váltottam reggae-re :D azóta én magam sem tudom hova sorolni magamat :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák