Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    válasz pckownz #6 üzenetére

    azért ezt nem mondhatod. hogy mást ne mondjak ott vannak a marsjárók, azért a jwst-t is sikerült átpréselni a büdzsén (4500 millió $, azaz ezer milliárd huf - minden magyar családnak 300 ezer pénz kukkerra), készül a következő mars rover... najó, ruszkiknak nincs mostanában mákjuk.

    @bendzso: naja, az is lehet hogy elég sör után megálmodom én is. csak nem kapok nasatól sörpénzt, magukra maradtak.

    egyébként én is értem a logikát és egyet is tudok érteni vele. csak jelenleg elég nagy rizikó ilyen magasröptű és iszonyat költségű projektek finanszírozása. csinálják itt lenn a napelemeket, a nanocsövet meg a szuperkondikat / akksikat. ez a 3 konkrét eszköz az, amikre jelenleg szükségünk van, hogy eljussunk a holnapra. utána olyan messzire kukucskálhatnak tőlem, amennyire akarnak.

    [ Szerkesztve ]

  • Mijo

    tag

    válasz pckownz #6 üzenetére

    Nincs igazad abban, hogy titoktartás mellett nem lehet kiszervezni az IT-t.
    Én pont egy olyan cégnél dolgozok, ami bankoknak, szállítmányozási cégeknek, repülőgép társaságoknak, ... nyújt IT szolgáltatást, gyakorlatilag A-tól Z-ig, amire szerződnek.
    A lényeg az, hogy minden alkalmazott csak kis feladatkörrel legyen megbízva, így lehetőség szerint nem tudja komolyan eltéríteni az üzleti folyamatot. Legyen tisztában a felelősséggel, hogy ami ott a gép előtt csak egy parancs, az máshol milliós kár lehet. Ja és legyen korrekten megfizetve, mert csak azért várható el korrekt munkavégzés.
    Üdv: Mijo

    ''Mit csinálnak a Windows gépek klaszterben? Hát egymás reset gombjait nyomkodják mikor másik elszáll...'' by Xebi@sg.hu

Új hozzászólás Aktív témák