Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prof

    addikt

    válasz #06658560 #16 üzenetére

    Jopofa bar szerintem kabellel, media lejatszoval, wifi router+hdd-vel a tobbseg akit erdekelt mar athidalta a problemat.

    Amit en szemely szerint nem ertek a sok extra kutyu stream felhos okorkodes mellett miert nincs legalabb egy ceg aki egy modularis PC-t rak az amugy oriasi 50-60 colos kijelzo moge eleve.
    Egy 4 SLI/CF VGA-s 8magos Intel konfig is rohogve elferne a TV hatuljaban, nem beszelve egy Bay trail/mullins miniPC-rol. De a 2-4 ezer dollarba egy 100-200dollaros pc mar nem fer bele ... :W

    De hat ugy az nagyon fontos hogy csak 5mm-es vastag legyen a kijelzo, mert ugye hasznos a nagy legter a TV mogott (a labak miatt sokkal nagyobb melyseget igenyel kulonben felborul ;] )
    Erre meg a tablapc szintu ARM chipeket is kisporoljak a TV-kbol es mindenfel kulon kis dobokakat akarnak rasozni az emberekre streamer, router, minipc, konzol, belteri stb neven.

    Egy kozos bovitokartya szabvany kene mar kidolgozniuk amivel modularisan boviheto lenne a TV, ha akarom Xbox/PS/NIntendo, PC kartyat vagy gigabites routerkartyat dugnek ra.

    Meg a Sony is olyan csirke, hogy nem mer egy PS3-4-et integralni egy TV-jebe se, inkabb szenvedjen a user egy kulon dobozzal + kabelekkel + streamelesel stb.

    A helyzet az minden hulyeseget kitalalnak a gyartok csak vegyek, de egyik se torodik azzal mire lenne valoban az embereknek igenye, mert eladni akarnak. Sokkal egyszerrubb a hulyesegnek megteremteni a piacot, beetetni az embereket es megmondani nekik, hogy neked "EZ" kell, "mert csak ez jo vedd meg".

  • Fr3eWar

    őstag

    válasz #06658560 #16 üzenetére

    Én azoknál tudom elképzelni akik nem 50nm-es lakásban, egy élettérben él, ahol közös helyen van ágy a pc a tv stb., Nagyobb lakásokban/házakban, ahol több szoba van, és nem azonosban helyezkedik el a két eszköz hasznos lehet. Szerintem aki kb 10 éve építkezett (és persze onnantól napjainkig) és kicsit is halad a korral az minden szobába bevezette a villany mellett a LAN-t is (+ COAX-ot) mi is bízom benne, hogy hamarosan elkezdünk építkezni, én már az optikát is minden szobába be fogom húzni.
    Továbbá, ha routerba köti be, akkor a lakás összes számítógépnek a képe kilőhető a TV-re szerintem.
    A 30Hz pont elég filmnézésre, (persze ha beállítható, hogy mondjuk 24hz legyen).

Új hozzászólás Aktív témák