Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Healbacsi #43 üzenetére

    Nekem közömbös Emma Watson, nem csúnya, de férfiként nem esek hasra tőle. De a "kritikám" lényege nem ez volt, hanem hogy szerintem nem illik a szerephez, annyira, hogy az már fáj. De az érvelésed alapján éppen Emma Stone is ugyanennyire jó lenne a szerepre, mert a közvélekedés alapján egy szép nő, plusz a geek-ek szeretik. Vagy éppen lehetne ennyi erővel Margot Robbie is. Most akkor mindenki jó lenne a szerepre szted aki szép és geek kedvenc? Olivia Munn? Vagy menjünk tovább? Katy Perry? Palvin Barbara?

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • kwzatz

    őstag

    válasz Healbacsi #43 üzenetére

    "Ertem en, hogy a sziveden viseled a szeria sorsat, de Emma Watsontol hanyigert kapni nagyon durva.."

    Emma Watson nekem a személyisége miatt unszimpatikus, a külseje meg semmi extra, szép, de sosem értettem a rajongást iránta. Ha már említettétek, Emma Stone ezerszer jobb lenne pl. Cirinek, már csak a színészi kvalitásai miatt is, ami Emma Watsonnak nincs.

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Healbacsi #50 üzenetére

    "A jatekban a tortenet adta szemelyiseg, es a szinkronhang nagyon sokat rabiz a jatekosra, a kepi megjelenites sokszor elnagyolt, mimika nelkuli, gyenge testbeszeddel. Egy elo szereplos film teljesen mas."

    Egen. Persze az ne zavarjon, hogy a W2 és talán még inkább a W3 pont azon játékok voltak, ahol a szinkron, mimika, testbeszéd anyámkínja kimagaslóan jó volt. Nyilván egy élőszereplős ilyen téren még mindig jobb lenne, de nem hiszem, hogy ilyen téren sok embernek lett volna hiányérzete. Szóval szerintem ez most teljesen irreleváns a Witcher játékok kapcsán. Másrészt én elsősorban a könyvek rajongójaként érkezem és attól félek hogy a könyvet barmolják el egy béna adaptációval, nem az érdekel elsősorban, hogy a játékokhoz képest mennyivel lesz jobb (vagy rosszabb).

    "Nagyon sok szinesz jatszott mar el a sajat szemelyisegehez kepest teljesen tavol allo karaktert, es jo lett."

    Ööööööö, jah? A színésznek ez a dolga nem tudtad? Tehát miért számít bármennyire is, hogy a színész eljátssza a személyiségével nem egyező karaktert amikor ez pontosan az, amit mindenki elvár tőle? :U

    "Felhozhatnam peldanak a tronok harcat, amely karakterei a filmsorozatban teljesen maskent hatnak, mint azt a konybol elkepzelne az ember, de megis teljesen elfogadjuk oket"

    Már aki. Akárkitől kérdeztem aki olvasta a könyvet, nem volt elégedett a sorozattal egyáltalán. Jöttek a szokásos érvek, hogy egyik-másik karakter szarul néz ki, van ahol teljesen megértették a fizimiska módosítását (Dario Naharis nem kékhajú lett, vagy Daenerys nem tinédzser stb), de sok esetben nem, másrészt nekem egytől egyig mindneki azt mondta, hogy ha megpróbálja önmagában nézni a sorozatot, nem rossz, de a könyvek sokkal jobbak, úgyhogy ha rajt múlna, nem ilyen lenne a sorozat.

    "A tronok harca fanyalgoi is azokbol tevodnek ossze akik olvastak a konyveket. Akik nem olvastak, azok koszonik szepen elvezik a show-t."

    LOL. EZ is hogy jön ide? Én magasról teszek rá, hogy annak hogy fog tetszeni aki nem olvasta el a könyveket. Ha eddig nem esett volna le, leírom újra: Én a könyvek rajongójaként érkeztem ide.

    "Miert kellene barmilyen ismert nevet keresni akarmelyik szerepre. Miert koltenel dollarmilliokat egy bejaratott nevre, hogy ha a szerepet egy ismeretlen szinesz fillerekert eljatsza?"

    Írta bárki is, hogy ismert nevet kellene keresni a szerepre? Megmondom: Senki.

    MIndegy, neked tetszik az ötlet, nekem nem, ennyi.

    "(#47) ldave "

    "Igazából ott van jelen esetben egy lehetséges probléma, hogy a játék miatt már tartozik a Witcher-hez egy ismert vizuális világ, ami minden rajongó számára alap."

    Ez minden bizonnyal közrejátszik. A regények olvasása közben ugyebár nagyjából összeáll egy kép az ember fejében a szereplőkről, főleg olyan esetben, amikor a főszereplők kinézete különleges és hangsúlyos. Aztán jöttek a játékok, amelyekben a 3 központi karakter kinézete (Yen-Ciri-Geralt) egészen jól korrelált (néhány kisebb, de nem eget rengető különbségtől eltekintve) ezzel a képpel, ami speciel az én fejemben anno megszületett. EZ nyilván egyfajta megerősítés volt, és így már nagyon határozott elképzeléseim vannak arról, hogy hogyan is néznek ki ezek a karakterek. Viszont nekem sem jutott eszembe senki az általam ismert színészek közül, akik úgy nagyjából belepasszolnának ebbe a határozott képbe. Pont ez az aggodalmam forrása. Még ha a sorozat nem is lesz rossz, ezek után számomra egy rossz casting ha nem is teljesen, de részben már kapásból tönkrevághatja az egészet....én már nem tudok elvonatkoztatni.

    Amúgy a gyerek Ciri-re lenne egy ötletem, de sajnos ő már erősen kiöregedőben van a szerepből Angourie Rice Ciri asszem 8-9 éves volt, amikor Brokilonban először találkozott Geralt-tal. Közben persze teltek az évek, szóval a kamaszodó Ciri-nek végülis elmenne a csaj, de ez már vagy a 4. regény lenne, és gondolom az első adaptálásával kezdik.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Healbacsi #61 üzenetére

    Úgy látom kommunikációs válságba kerültünk, ugyanis halvány lila gőzöm sincs mi a fenéről beszélsz. De talán jobb is így.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák