Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csoffadalom

    tag

    válasz moonlight115 #32 üzenetére

    Nekem egyáltalán nem hiányzik. A nosztalgikus hangulata meg nem izgat, nézegessen fényképeket rólam ha van még neki. Tudod, mint a Bikini dalban :D .Nem vagyok rá kíváncsi, nem érdekel a szar élete, sem az imádott férje aki megcsalta. Le se szarom, mégis állandó rendszerességgel zaklat.

    Hiába az első szerelmem volt és sok szép emlék fűződik hozzá, nem érdekel. Arra sem emlékszem mit szerettem benne. Csókolózni én tanítottam, a száját képtelen volt rendeltetés szerűen használni a szexben, dugni nem tudott, humora nulla, öltözködési szokásai borzalmasak. Ez semmit sem változott az elmúlt 14 évben. Ráadásul annak idején megcsalt és ott is hagyott a férjéért. Ehhez akarjak én vissza menni? Lópikulát. Ki tudja garantálni nekem, hogy nem gondolná meg magát 1-2 év múltán? Senki!

    Lehet jó ideig egyedül leszek még, de hozzá akkor sem megyek vissza soha. Még akkor sem ha kipusztul az összes nő.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Új hozzászólás Aktív témák