Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz_23

    tag

    válasz schawo #86 üzenetére

    +1. Nekem is ez motoszkál a fejemben, mióta elolvastam a cikket. :K

  • Dave™

    nagyúr

    válasz schawo #86 üzenetére

    A 14-ről pár szót: az eddigiek mind teljesen kínai termékek voltak, és ugyan vannak köztük "DIY" kategóriájúak, mint amilyen a KZ-k többsége (lemásolják egy ismert gyártó ismert modelljének fülesét, csak saját drivert tesznek bele), addig a 14-es teljesen más kategória, és nem tudom mennyire fér bele ilyenről írni... Árban is más szint, 55-70 dollártól indul, de a hangja messze felülmúlja ezt a szintet is, igazából ez már felső kategória több szempontból is. Anélkül, hogy nevén nevezném: egy ismert japán gyártó limitált szériás felső kategóriás modelljének vagy gyári visszatartott (festési hibák előfordulhatnak) modelljeit szórták ki (ez az egyik teória), vagy egész egyszerűen "estére bekapcsolva felejtették" a kínaiak a gyártósort, mert hangra/külsőre sincs különbség a kereskedelmi forgalomba került modellekhez képest. Remélem így már érthető a helyzet érzékeny mivolta.Egyébként technikailag, kifinomultságra és képességekre valóban messze felülmúlja a mezőnyt, 4db 13mm-es drivert használ, a 20Hz-et is érezni vele ami azért már mutat valamit, de ennek ellenére is tartom, hogy van mellette helye egy KZ ANV-nek a gyűjteményemben, de a kis Awei is simán megfér a melegebb hangja és a remek arányai miatt. Tehát az a legjobb, igen, de írni azért necces róla a fentiek miatt - bár kíváncsi vagyok Ti hogyan látjátok - a másik pedig hogy ár/értékben a kis Aweit nem lehet megverni, mert 17x nem jobb annál, az ANV meg különlegesebb, szellősebb hanggal rendelkezik.

    Bónusz: Egy kis Awei review head-firől.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák