Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    hát abban van valami, hogy már most is nagyon idegesítő, hogy a böngésző telepítése után 3-4 plug-int (silverlight, java, flash, google gear) fel kell nyomni, hogy teljesértékűen tudd használni.
    plusz ezeket időről-időre frissíteni*, pláne ha majd a mozilla, safari, ie meg az opera is kidobja a másik 4 cég böngészőjéhez saját kis plug-inját, és utána valóban az amazon, meg ebay, youtube, stb...

    *időnként jó "megdöbbentő" céllal készülnek olyan statisztikák, hogy egy átlag felhasználó mennyi időt tölt spam-ek törölgetésével. már várom az első olyat, hogy mennyi időt tölt a 15-20 gépére telepített program + windows update-jeinek telepítgetésével. persze azt is lehet választani, hogy minden szar automatikusan települjön, amikor épp kedvük tartja [gondolom sokaknak ismerős, hogy sietve leoltaná és elrakná a notiját, de a windows update-ek még "szélsebesen" feltelepülnek kikapcsolás előtt. arról ugye nem is beszélve, hogy milyen jó kis terület ez a trójaik bejuttatására]

    aki chrome-ot akar használni, az használjon chrome-ot. aki nem ügyel arra, hogy ne a jó szar ie 6-ost használja, az chrome plug-int se fog telepíteni. akinek a cégnél nem áll fenn a lehetősége, hogy alternatív böngészőt telepítsen (vagy ie8-ra frissítsen), az a chrome plug-int se tudja majd installálni.

    szvsz

    @ #2
    Ez a csávó is egy merő szánalom.
    ha Mitchell Baker-re célzol, akkor fail.

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

  • .tnm

    addikt

    válasz moonman #18 üzenetére

    mondjuk az activeX meg a mozilla add-onjai között igen nagy különbségek vannak. (tudtommal nincs olyan weblap, aminek a teljes funkcionalitásához bármilyen ff add-onra telepítése kötelező lenne)

    de még mindig nem értem, hogy ki a chrome frame célcsoportja? mellesleg egy ie-ben chrome frame-mel megnézett oldal alapján készített statisztika hova fogja sorolni a usert??? ie, vagy chrome használónak? (én utóbbit feltételezem, és úgy érzem, hogy az egész a google részéről csak ezért született meg -nem mintha ez bűn lenne, csak ki kéne mondani)

    Mitchel Baker pedig még mindig NŐ.
    ez azoknak, akik még mindig "csávózzák"

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

  • .tnm

    addikt

    válasz moonman #25 üzenetére

    én még nem láttam olyan feliratot böngészés közben, hogy ennek az oldalnak a megtekintéséhez xy firefox add-on telepítésére szükség lenne.
    ellenben activeX vezérlők telepítésével.

    [értelemszerűen ne keverjük a firefox add-on-ok közé a más cégek plug-in-jeit, pl. flash player]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák