Keresés

Aktív témák

  • Dr. Akula

    félisten

    válasz ABE #800 üzenetére

    A gyalogosnak meg nem kell félnie tőlem, mert nem adok rá okot. Nem ütöm el, nem dudálom le. Csak megyek a járdán amikor nincs ott senki. Ha jön, megállok. Így is lehet ezt.

    Mások viselkedése és a körülmények nem mentség arra, hogy te a járdán motorozz.
    Ezt előbb magyarázd el a bicikliseknek is, azok többet bicikliznek a járdán az út / bicikliút helyett! Meg akkor már azt is hogy a piros lámpánál álljanak már meg. 5 év alatt 1 db biciklist láttam amelyik megtette, kicsit kicsi arány, nem?

    Mások viselkedése és a körülmények nem mentség
    ... arra hogy megállj a stop táblánál akkor is ha a motoros netán gyorsan menne.

    Mert a gyalogos nincs felkészülve arra, hogy 20-szal, 40-nel, 60-nal, vagy akármennyivel is haladva egy motoros megjelenik a háta mögött, vagy az orra előtt.
    Nem is neki kell felkészülve lenni, hanem nekem. Én úgy megyek oda hogy számítok a váratlan reakciókra, és meg tudok állni. Ha nem, akkor az az én hibám, és nem kezdek el mutogatni másokra mint az autós stoptáblánál meg nem állók.

    remélem lesz egyszer egy gyalogos, aki leüt a motorról
    Meg lehet próbálni - egyszer. Tudod mekkorát lehet (vissza)ütni egy 5 kilós lánccal? ^^

  • Dr. Akula

    félisten

    válasz ABE #800 üzenetére

    A gyalogosról meg annyit hogy de fel vagy háborodva ha járdán megy a motoros, azért miért nem háborodsz fel hogy az úttesten rohangáltok át zebra nélkül? Fél éve futott egyik haverom motorja elé 1 gyalogos, mert ész nélkül rohant át az úton hogy elérje a villamost. Közben meg okozott 1 balesetet (rendőr is megállapította, szal nem kell keresni a felelősségáthárítást), lezúzott 1 motort, eltörte a motoros kulccsontját (az eséstől), fizetni az okozott kárért meg nem akar. Na ezen háborodj fel!!

Aktív témák