Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Balazs_ #9 üzenetére

    eddig ezeket is meg tudtad oldani win 7 alatt gadgetekkel stb. egy mozdulattal ugyanezeket az infókat megkaptad kb, csak jobb szélre rántottad az egeret és átláttál az összes ablakodon.

    a win 7 féle gyorskeresés teljesen rendben volt szerintem. gyorsabb mint az xp-s megoldás, de szerintem a metrora semmi szükség nincs asztali vonalon. tabletnél teljesen rendben van persze.

  • Nobuo

    tag

    válasz Balazs_ #9 üzenetére

    Ez a megfogalmazott vélemény visszafogott és az apró hibákra tér ki. Az olyan hibákra, amikre az átlag user azt mondja "ejnye", de együtt tud vele élni, az első sp-ben már benne lesz a javítása vagy még előtte.

    Én személy szerint elvárnám egy programozótól, akinek ráadásul a Microsofthoz is köze van, hogy részletesen elemezze az egész rendszert. Pl. térjen ki arra, hogy a jelenben megoldott-e, vagy kész terv van-e az esetleges kompatibilitási problémákra vagy a rendszerben alapvetően át van hidalva ez a dolog. Mondja el mennyiben hatékonyabb a memóriafelhasználás és térjen ki végre egy Microsoftos ember arra is (főként Microsoft rendszereket használok nem azt akarom nyomni, hogy linux disztrót mindenkinek meg szabadság), hogy miért van minden egyed új rendszerüknek nagyobb vagy egyenlő a rendszerigénye az előző kiadással? Miért nem fordítanak nagyobb figyelmet arra, hogy az új rendszer még a beharsogottnál is okosabban használja fel pl. a memóriát.
    És itt már elég elavult az Apple példájával érvelni, hogy ők megtehetik, mert komplett összeállításra érkeznek ki az új operációs rendszerek, de a régebbi kiadásokat is beleszámítva is csak néhányra, de a windowsnak meg kell birkóznia a sokféle hardverösszetétellel. Most éppen papíron a win7 és a win8 rendszerigénye azonos, nem vitatom az utóbbi rendszer jobb memóriahasználatát például, de meg lehet nézni hogyan fut egy win7-es 1,4-es cpu-val és 1GB rammal...

Új hozzászólás Aktív témák