Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • =WiNTeR=

    senior tag

    válasz #40553216 #172 üzenetére

    Maguk a hagyományos ikonok is csempék (vagy fordítva), csak éppen statikus információt hordoznak (program neve és képe), és mivel a feladatuk egyezik (programok indítása), így teljesen logikus, hogy egy azonos felületen osztozzanak.
    Azt, hogy miért nincs programcsoportosítás a startscreen-en alapból én sem tudom, de a szavaidból azt vettem ki, hogy olyan csoportosítást képzeltél el, mint az iOS-en megvalósított mappák. Ez egy jó ötlet, szerintem az MS is hamarosan lépni fog ilyen irányban, elvégre - ahogy többen is panaszkodtak ezen topikban - sok program esetén már necces a metro, és ez az egyik legkényelmesebb megoldás a probléma kiküszöbölésére. Ámbár a WP8-nál nem mappákkal növelték az egységnyi helyen elérhető csempék számát, hanem negyed méretére lehet csökkenteni őket, így egy átlagos csempe helyén négy kicsi fér el.

    #204: Olyan nagyon sok embernek még nincs tabletje, és erre lehetséges alapozni. A laikusok számára a tény, hogy a kedvenc kis x86-os programjaik mennek, igencsak az MS felé húzza őket. A tabletforradalom szerintem akkor fog ténylegesen kiteljesedni, amikor már több embernek lesz tabletje, mint laptopja, csakhogy a mostani tabok 99%-a tartalomfogyasztó, és nem előállító eszköz, és tudom, 11"-on nem lehet produktívan dolgozni, de ha már rá lehet kötni egy kábellel (vagy wireless-en keresztül) egy képernyőre az x86-os tabot, akkor mindjárt más a helyzet, mert az évek alatt megszokott felület köszön vissza, és ebben látom a hibrid-tabok sikerének a kulcsát.

    [ Szerkesztve ]

    "I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

Új hozzászólás Aktív témák