Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • troviko

    senior tag

    Szerintem a marketinget rontották el nagyon. Nyilván nem segít, hogy lényegesen gyengébb lett a PS-nél, de ez orvosolható lett volna egy jó marketinggel. Ehelyett miket találtak ki? Kötelező Kinect, amit nem elég, hogy drágán meg kell venned, de anélkül eleinte még el sem indult a gép. Ráadásul állandóan be volt kapcsolva, és figyelt.
    Aztán a folyamatos internetkapcsolat, és a játékok adás-vételének tiltása sem használt az ügynek. Ezekkel a "fantasztikus" ötletekkel már azelőtt megölték a konzolt, hogy piacra lépett. Szerintem még ez az eredmény is kész csoda ezek után. A Microsoft egész egyszerűen nem érti, hogy mire van szüksége az embereknek.
    Azt még csak megértem, hogy ők olyan álomvilágban élnek, ami fényévekre van az egyszerű emberek, azaz a vásárlóképes tömeg világától, de kérdem én, nincsenek nekik felméréseik, fókusz csoportjaik?
    Azért lenne rá mód, hogy felmérjék egy-egy ilyen "ötlet" hatását, mielőtt valóban bedobják kiélesítve a sajtóba.
    Mostanában sok termékük, és sok ötletük kapcsán azt érzem, hogy teljes mértékben elveszítették a kapcsolatot a világgal, és képtelenek megérteni, hogy mire van szüksége az embereknek. Vagy csak nem törődnek vele. Nem tudom, hogy melyik a rosszabb, de a következményeket látjuk. Kudarc kudarc hátán.
    Kész szerencse, hogy van jópár részlegük, ami keményen termeli a profitot, különben már hatalmas pácban lennének.

    https://www.oldtech.hu/

Új hozzászólás Aktív témák