Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz Apollyon #49 üzenetére

    azert ne keverjuk mar ide kinat, mert a multban elofordulo adatvedelmi hianyossagok, meg a szandekos adatgyujtes kozott igen nagy a szakadek.

    "És ha törvény kötelezi őket, akkor már egyből szemet hunyhatunk a dolgok felett?"

    nem, nem ezt irtam. csupan felhivtam a figyelmedet arra az aprocska tenyre, hogy az az egyutmukodest nem joszantabol csinalja az ms (meg a tobbi ceg). erre meg peldat is linkeltem.

    "Szerintem semmi ilyen hátsó szándék nem volt eme cikk részéről, inkább poén. "

    szerinted nem volt hatso szandek a cikk reszerol, szerintem meg az egesz iras arra epult/epul, hogy egy huszadrangu weboldal lekozolt egy baromsagot, adatvedelmi aggalyok cimszo alatt, az itcafe meg rogton lecsapott ra. ugyanis terjedelmeben tobb mondat foglalkozott/foglalkozik az adatvedelemmel, mint az oldal mogott levo technikai megoldasokkal. igaz, azota az utolso bekezdes mar eltunt a cikkbol, szoval amit most te latsz, az nem az eredetileg megjelent iras. tulajdonkeppen ha nincs a forraskent megjelolt cikk, akkor nincs mirol irni, mert lathatolag a technikai resze nagyon nem erdekli a lapcsaladot.

    "Csak jött pár több user, akikben legalább van egy minimális szkepticizmus. Emiatt ők már egyből összeesküvés-elmélet hívők meg kemtrél."

    hat igen, mert kb az osszeeskuves-elmeletek koze tartozik, amit itt eloadnak egyesek. ott a kinect, tobb millio eladott darabszam, ott a onedrive, tobb szaz millio felhasznalo. biztos ez a weboldal hianyzott az ms adatgyujtesi eszkozei kozul.....

    [ Szerkesztve ]

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • Pttypang

    veterán

    válasz Apollyon #49 üzenetére

    Masolatod van, de ketlem, hogy alairnad mindegyik oldalt.. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák