Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz kurta9999 #13 üzenetére

    Nem lehet használni, miután ms megvette 8,5 milliárd dollárért, szétcseszték az egészet, aminek többek között az eredménye is ez a hír. Egyúttal megszűnt a p2p alapú kommunikáció és átálltak szerverekre, több mint biztos hogy a lehallgathatóság miatt.

    A p2p azért volt sokkal jobb a jelenlegi fullbéna megoldáshoz képest, mert a felhasználó afféle user nod-okba jelentkeztek fel, és gyakorlatilag minél több user használta a skype-ot annál jobban működött a rendszer. Vagy valami ilyesmi, de ilyen probléma, mint a mostani is volt nem fordulhatott elő.

    Igazából az igazi Skype ma már halott, ez a gagyi valami meg csak a nevet használja, meg (még) be lehet jelentkezni a régi nicknevekkel, de szerintem már csak idő kérdése hogy a ms rákényszerítse a usereket a ms-fiók használatára.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz emvy #20 üzenetére

    Egy jól működő rendszert tönkretenni nem jó indok. A usereknek meg szerintem nagyon nem jó, hogy nem működik a szolgáltatás, pláne amikor még fizettek is érte.

    Eddig nem lehetett észrevenni hogy most annyival jobb lenne mint volt, ellenben már többször előfordult hogy valami súlyos probléma történt (jelszó könnyű kihalászása, meg most ez a leállás stb.).

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Воланд #23 üzenetére

    A hír szerint "csak" 50%-os volt a gond, viszont ez még mindig jobb mint a legutóbbi full halál.

    Régen nekem jól működött, legalábbis biztos hogy jobban mint most, hogy be sem lehet jelentkezni, meg a jelszavam miatt sem kellett aggódni. Amúgy az 5-ös verzió valóban tré volt, és még 2011-ben is a 4-eset használtam, az viszont tényleg hibátlan volt.
    Ez viszont nem mentség a ms újabb és újabb bénázásaira.
    Azon is el lehet gondolkozni hogy miért ért meg az ms-nek akkori árfolyamon ~1980 milliárd forintnyi zsetont az egész.

    Arról nem beszélve hogy ms-nek mi a frászért kellett a linuxos klienst is agyonütni azzal a gyökér pulseaudioval, ami afféle linuxos rémálom.

    Ha viszont már ms ennyi zsét meg erőforrást öl ebbe az egészbe bele, kérdés miért vannak ilyen szintű súlyos problémák, és mire lehet majd a jövőben számítani? Mert valahogy nem érzem azt hogy ezen túl leszünk és full happy lesz minden, és örökké szépen és jól fog majd működni...

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák