Új hozzászólás Aktív témák

  • Sweet Lou 6

    addikt

    válasz Fecow #134 üzenetére

    ,,Mint te is kifejtetted végül, szerinted is csak annyiban, hogy nincs meg az a szoftver amit megszoktál, amit használnod kell." - ha a 'megszokás' szót kivesszük, igen.

    ,,Sőt a mobilOS a hardverhez valószínűleg jobban illeszkedő szolgáltatásokat tud nyújtani, amiket a desktopOS-ben pótolni kell mert ott eddig ez nem, vagy nem annyira volt szempont." - itt a felhőre gondolsz?

    ,,Ha valakinek a munkájához adott szoftver kell akkor neki olyan hardver kell, amin ezt maximális hatékonysággal tudja használni. Ha ezt tableten nem tudja, miért venne tabletet? Viccből, vagizásból, vagy hogy szívassa magát?" - abból indultam ki, hogy a tablet el fog terjedni, már a csapból is ez folyik lassan.

    ,,Másik eset, valakinek, olyan munka köre van, ahol tabletet kényelmesebb lenne használni, ha a szoftvert nem kényelmes használni, megint meg van ölve a dolog, és oda jutunk, hogy neki tablet optimalizált alkalmazás kellene." - ezt MS szerintem képes lesz megoldani.

    ,,Hát én most így hirtelen nem tudok olyan munka kört ahol ilyen kritériumok vannak, de ha van is nem hinném, hogy különösebben tömeg igény lenne." - én azt hittem, a jövőről beszélünk.

    Idézetek: igazad van, a szutykot, butábbat írtam, de szigorúan desktop OS-hez viszonyítva. :R A jelenlegi konkurenciához viszonyítva természetesen nem ezeket a jelzőket használnám rá.

    [ Szerkesztve ]

    sweetlou6.wordpress.com

Új hozzászólás Aktív témák