Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz olbaidhun #51 üzenetére

    Na hagy tegyelek képbe. Igen Elavult a hardvered. Mert régi, nem támogatott, a Windows alá nem adnak ki új drivereket és a többi. ;]
    Mikor felismertem, hogy én vagyok hibás, mikor bármire az a válasz, hogy szar a hardvered, vagy nem értesz hozzá. Vagy szar hardvereket válogattál össze (Jellemzően nálam felső kategóriás brand notebookok, amik a Windows 7-et is támogatják).
    Akkor váltottam virtuálisra ezt a Windows-nak nevezett valamit. A VMware Tools viszonylag mindig friss. Igaz játszani nem lehet vele, de azt nem szoktam. Na azóta mióta a Windows-t játék OS-nek tekintem sem én nem vagyok hülye, és nincs baj a Windows-al sem.... ;]

    (#41) nyunyu

    Igen, de volt ott olyan is, hogy a polgi akit beválasztottak elég szépen az MS által támogatott volt. Az az nem elegük lett, hanem inkább valahogy úgy, mint Magyarországon a mostani ügy, csak Munchen egy picit nagyobb falat volt, mert ott kb 3* annyi pc-ről beszélünk. Valamint az egy presztízs volt az MS-nek. Mert az első nagy nyugati város lett volna, ráadásul Európa leggazdagabb nemzetében, ahol ez elindult volna akkor máshol is. Magyarországon meg Lölö és pereputtya kb nem jelent semmit, ha csak nem zseniket keresnek, mert ugye mint köztudott okosabb mint cukkerberg. ;]

    Szóval ezzel felesleges előjönni.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák