Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz moonman #18 üzenetére

    "kit érdekel hogy a microsoft kivette az ofiszából a pdf támogatást"
    lehet, hogy téged a linuxodon nem érdekel

    valóban nem :D az openoffice (ami ugye windowsra is ingyenesen elérhető) évek óta tud pdf-exportot...

    ha valaki pdf-et akar készíteni, van alternatívája, vagy ha tényleg akarja, nehogy már ne tudjon letölteni egy plugint... ha valaki fel tud rakni egy windows-t, driverekkel, plusz office-t akkor ez a legkevesebb, vagy ha neki nem megy, a szomszéd majd megcsnálja
    arról nem beszélve, hogy mivel természetesen teljesen legális oprendszere és office-a van, a terméktámogatás jár hozzá, vagyis nyugodtan felhívhatja a helpdesket :)
    céges szinten meg ugye ott vagyok mint rendszergazda, a usernek joga sincs ezt-azt telepítgetni, az adminnak meg nyilván nem okoz problémát...
    bár jelen pillanatban nincs is probléma, egyrészt mert nem használjuk a 2007-es office-t (pedig a telepítőlemez megvan, az OSL miatt akár mind a 250 gépre felrakhatnánk, de mostanában nem fogjuk), másrészt mert megvannak még az Acrobat-licence-ek

    az, hogy a nagy szent m$ kivette a pdf-támogatást, szerinted azt jelenti hogy az mint olyan nem is létezhet?"
    ezmost he?

    FTeR állította, hogy nem létezik ingyenes pdf készítő és olvasó szoft, és mikor hoztam neki példákat, azt felelte hogy na jó, de az ms kivette az office-ból -> ezek szerint szerinte ha az office-ban nincs pdf-támogatás, az azt jelenti hogy nem létezik (ingyenes) megoldás
    bár hgoy az ingyenesség hogy jön az msoffice-hoz, azt megint nem értem, de mind1...

Új hozzászólás Aktív témák