Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz hallador #112 üzenetére

    "Ugyanakkor a Nokiákat gyári garival ritkán tudtad megvenni régebben, sokszor többe lerült jóval a Nokia szaküzletben, mint a szolgáltatónál."

    a szaküzlet nem árulhatja olcsóbban mint a szolgáltató... ha megtenné senki nem menne rabláncra viccelsz?

    hogy mi van túlárazva és mi nem azt a piac dönti el. minden amit vehetsz túl van árazva, mert a gyártó is hasznot termel, a szállító cég is hasznot termel, az államok is hasznot termelnek, a nagyker is hasznot termel, a szolgáltató is. van aki pofátlanabbul, és a nokia pont egy olyan név volt, amit megvettek ilyen áron is akkor. mert nokia. ennyit ért mert ennyiért vették meg. hogy valójában 1000 forint volt a valós gyártási költség az már senkit nem hat meg.

    továbbra is tartom, minden annyit ér amennyit fizetnek érte, és én szavazok a pénzemmel. pl nem értettem most egyet a t droidos palettájával, 50k körül nekem nem kínált semmi használhatót. így szépen vettem egy 620-as lumit. majd két év múlva újratárgyaljuk a helyzetet, addig hátha ráébrednek hogy ez így nem frankó.

Új hozzászólás Aktív témák