Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz malnabokor #32 üzenetére

    Csak a fizetés sem garancia arra, hogy jó lesz. pl. írta már itt valaki hogy az olasz nyelvű office alatt mentett doksit az azonos verziós magyar officeban nem lehetett megnyitni, végül az MS support is csak annyit tudott csinálni, hogy adott nekik telepítő kulcsot olasz officehoz, hogy meg tudják nyitni azt az egy fájlt...

    Mifelénk amúgy a diavetítéses prezentációk a fősulin saját gépről mentek, vagy pdf-ből. Házikat, szakdogát, mindent LO-n csináltam. Most egy nagyobb cégnél melózok, itt is többnyire minden gépen LO van, meg FFox, meg Thunderbird.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz jacint78 #124 üzenetére

    Ha nem tanítod meg a módszert, akkor csak gomb nyomkodó automata lesz a delikvensből, akit újra be kell tanítani hogyha a legapróbb változás történik az általa megszokott felületen.

    Egy példa:
    Ha a delikvens érti hogy mit jelent az oldaltörés meg a hasábok beállítása, akkor meg fogja tudni csinálni LO, MSO stb. alatt is, ribbon ide vagy oda. Ha csak egy irányú az oktatás, akkor már annak a programnak egy másik verziójával is lesznek gondok.

    Nekünk se azt tanították, hogy ennek a menünek ebben a pontjában rakod az oldaltörést, hanem megmutatták mire jó, aztán hogy hol van. Normális oktatásnak így kell működnie, különben az oktató saját magával is kiszúr mert előbb utóbb újra elő kell adnia ezeket a témákat ugyanazoknak...

    LordX: ebben van valami, de azt a korosztályt a munkahelyen tudják ösztönözni is bizonyos pozitív vagy negatív dolgokkal.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák