Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz kicsitomi88 #17 üzenetére

    Ejh, ugyan már. Rajtad múlik, hogy mekkora ívben szarod le az általad tahónak és bunkónak titulált népséget. Ignore.

    Teremtsd meg magadnak a saját világod, környezeted, baráti köröd és üzleti köröd, érezd benne magad otthonosan, a többiekkel nem kell foglalkozni.

    Zavar a tahó a szórakozóhelyen? Megyek olyan helyre, ahol nincs tahó. Kéreget a lámpánál a hajléktalan? Nem kap, majd elmegy dolgozni, ha pénzt akar. Tömeg van a villamoson? Megyek kocsival. Nincs kocsi? Megyek akkor bringával.

    És ha mégis interakcióba kell lépjek egy tahóval, akkor egyszerűen élvezem, hogy magasabb szintről kommunikálok vele, és ezt érzi ő is. Nem is fog kötekedni.

    Talán szerencsém van, de engem még sosem akartak megverni, pedig nem vagyok egy kétméteres szekrény. Jártam évekig a 95-ös busszal, keresztül a dzsumbujon, sosem volt problémám. Találkozik az ember tahókkal igen. Befurakodik a sávomba pofátlanul, index nélkül? Leszarom. Nekem ehhez nincs pofám, és nem rá vagyok mérges, hanem magamra büszke. Hogy én nem vagyok olyan, mint ő.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák