Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • waccamár

    senior tag

    Nekem is a telefonnal fizetés jött be legjobban. Még egyszer: nekem.

    A bankkártyám is nálam van mindig de sosem használom. Benne van a többi sosem használt felesleges igazolvánnyal meg jogsival egy klipszes kártyatartóban egy kis vészhelyzeti kp-val, ez az egész pakk meg a táskámban van (vagy ha nincs nálam táska, akkor a zsembemben).

    Szerencsére nem barlangban lakok, így viszonylag egyszerű áramhoz jutnom, hogy ne kelljen amiatt aggódni, hogy lemerülök. Van töltő otthon, az irodában meg a kocsiban is. Van powerbank is. A telefonom meg mindig nálam van.
    De ha esetleg lemerülnék, akkor meg ott van a kártya :)

    Ja és hogy miért? Nekem egyszerűbb. Nálam van mindig a telefon. Feloldom és fizetek. Mivel ígyis-úgyis van telefonom, ezért nem pluszköltség.

    A biztonság meg, hát... Sosem volt vele problémám. Paranoiás sem vagyok. Kb. 15 éve vásárolok neten, sosem volt egyetlen egyszer sem semmilyen problémám, nem húztak le, nem vertek át, stb. Nem igazán tartom reális veszélynek azt, hogy bárki is visszaéljen egy telefonon tárolt bankkártyával (tudom, hülye megfogalmazás, mert nem ott tárolja, token van, stb., tudom), ha pedig mégis bármi para lenne, áll egy jópár szereplő mögötte. Szóval elhanyagolható esélyt látok a veszélyre, annál több előnyt.

  • waccamár

    senior tag

    Szerintem kereskedőként nem jól állsz ehhez. A kártyás fizetés nem a vevő számára kényelmi szolgáltatás. Ez a te számodra egy plusz lehetőség, hogy olyan is tudjon vásárolni nálad, akinél éppen nincs készpénz.

Új hozzászólás Aktív témák