Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Pussca #48 üzenetére

    Minden ami MS az szar, mondja ö.

    Már nem azért, de olvass már vissza, hol írtam most, hogy az MS szar? Örül(nék) ha kijönne a vírusirtó, vártam is, ezért is nem tetszik, hogy most megint szórakoznak.

    Holott látható, hogy nem sok köze van a témához.

    Neked se túl sok, nézd már meg újra, hogy mire válaszoltál.

    Ingyé van vazze, mit vártok még el egy ingyenes programtól?

    Nem sokat, csak azt, hogy
    1: Ne diszkrimináljon azért, mert Magyarországon élek. Ha visszaolvasol azt is láthatod, hogy engem aztán nem érdekel, mert minden angolul használok, amerikai területi beállításokkal. De ha egy ismerősömnek, akinek például magyar XP-je vagy Vistája van, szeretném felrakni, mert keres egy normális ingyenes vírusirtót, amit nem kell crackelni, akkor fel tudom neki rakni, anélkül, hogy területi beállításokat átállítanám, újraindítanám a gépet, progit letölteném, feltenném, majd területi beállítások vissza, gép megint újraindít, aztán csak reménykedni merek, hogy mivel a területi beállításokat visszaállítottam, normálisan fog neki frissíteni.

    De mint mondtam, ez majd csak élesben derül ki. Mivelhogy az időjárás gadget is csak amerikai területi beállításokkal működött, így ebből feltételeztem, hogy a vírusirtó, amely folyamatos definíciós adatbázis frissítést igényel, szintén nem valószínű, hogy működni fog magyar területi beállításokkal.

  • Penge_4

    veterán

    válasz Pussca #52 üzenetére

    Ingyé van a cucc, ha nem teccik akkor lehet húznia búsba és nem fikázni.

    Te amúgy mennyit kapsz a Microsoft-tól? :D De te tényleg azt hiszed, hogy bármelyik profitorientált cég (akár az MS, akár a Google, akár xy noname freeware szoftvergyártó) neked szívjóságból ad bármit is ingyen?

    Nekem pl tök jól müködik az idöjárás gadget.

    [link]

Új hozzászólás Aktív témák