Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.balazs.95

    veterán

    Nálunk a családban anyukám az, aki kártyával szeret fizetni, mert utál kp-t vinni magával, meg azzal vacakolni, hogy most jól adott-e vissza az eladó, vagy ki kell-e egészíteni egy húszassal, stb.
    Nagymamám kissé bonyolutnak tartja, de azért ő is szokott kártyával vásárolni. És nem is szokott gondot okozni neki, tehát kb. olyan gyorsan van meg vele, mint akárki más.

    Nekem ugye még nincs keresetem, max. a zsebpénz, kártyát meg akkor használok, hogyha mondjuk Steam-en akarok valamit venni, akkor a zsebpénz fel, aztán megveszem a cuccot. :D
    Ha mondenhol kártyával fizetnék, az csak plusz macera lenne nekem, mert akkor a kp-t, amit megkapok zsebpénzként - vagy akármi másként - azért külön el kellene menni a bankba, hogy még külön a kártyára feltegyék, hogy azzal vásároljak.
    Persze ha majd lesz fizetésem, és kártyára kapom meg, akkor én is inkább a kártyát fogom fizetésre használni, de én alapvetően úgy vagyok ezzel, hogy mindenki fizessen azzal, amivel neki kényelmes, vagy ami éppen van neki, vagy amivel éppen tud az adott helyen.

    Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Új hozzászólás Aktív témák