Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz tatabike #178 üzenetére

    Sajnálom, hogy képtelen vagy különbséget tenni aközött, hogy valami totál általános, vagy pedig valami előfordul. Ezt konkrétan a #160-as hozzászólásra írtam, miszerint:
    Nem pécéznek ki, hogy "Na, Józsi, szedd ki a belső sávból az 1200-es Zsigulit, azzal biztos lesz valami!"

    Hogy márpedig dehogynem, külföldön is előfordul, kellő számban, sőt elég négernek lenni hozzá, hogy könnyebben megtörténjen.

    Erre jössz azzal, hogy én azt írtam, ez általános. Még mindig nem érted amire válaszolsz.

    Azt még jobban sajnálom, hogy a kint lelőtt négerek számára azt hozod fel hogy az usában 320 milló ember él, és nem ellenpéldát keresel az ugyanannyi idő alatt lelőtt fehérekre. Azt se érted, amit te írsz.

    Mindennek a legalja meg ez:

    Na igen, szerinted az USA-ban a rendőrök halomra lövik az embereket az utcán, vagy mi?

    Ezt nem kommentálnám sokadjára.

    Kérlek erre már ne válaszolj, sehova se vezet, hogy ismét megpróbálom megmagyarázni neked ami amúgy egy 10 éves számára is egyértelmű, és logikus, ha egyszer rendesen elolvassa. ;) Nem haragszom, de nem értünk szót, a felesleges vitával meg csak elkanyarodnánk az eredeti témától.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák