Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    A telefonos netezés okés, de jellemzően csak napi hírekre amíg várakozok valahol vagy buszozok vagy ha hirtelen kell valami a melóhoz... Mióta nincsenek billentyűzetes telefonok, azóta inkább fájdalmas, mintsem érdekes élmény telóról netezni.

    Egy ilyen telóról még faszán lehetett netezni:

    De aztán valamiért megszűnt ez a vonal és azóta csak a tapicskolás megy... :W

    arnyekxxx: pusztán ettől nem fog. Már a monitor nézéstől is meg kellett volna vakulnia a társadalom harmadának, mégsem történt meg. :N Velem se, pedig szemüveges vagyok és napi 1 óra youtube videó megvan esténként. Pont tegnap jöttem szemészetről, 2 év alatt semmit sem változott a szemem.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz fatal` #20 üzenetére

    Az enyém is megvan még, de cheksum hibás a flash benne ezért kicsit csesztetni kell egy kikapcsolás után hogy újra menjen, meg már csak "kinyitott" módban működik független a billentyűzet helyzetétől, de arra még jó Cyanogen mod rommal, hogy Youtube és a gmail, meg egy egyszerű filmnéző menjen rajta.

    Maga a telefon hardveresen ma már egy nulla, viszont a fejhallgató kimenetének minősége jobb, mint eddig bármelyik telómnak, szóval megmarad ilyen munkaidő alatti zenelejátszónak egy rendes fejhallgatóval. :)

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák