Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    válasz gabor.79 #37 üzenetére

    Azért mert te nem látod át, nem érted vagy nem tudod át,-felfogni tudással/ésszel/logikával a körülötted zajló (vagy lezajlott) eseményeket, történéseket, tényeket azért nehogy már a külvilág legyen a felelős...
    A világban zajló fejlődés/változás gyors, így egyre inkább képtelenség vele mindenben és mélységében lépést tartani, de már ne haragudj, az ebből fakadó frusztráltságod okán azért engedtessék meg hogy ne a fejlődést/változást tegyük felelőssé.
    Mi több, egyfajta ellen-tudományos fél-vallási zagyvasággal akarod azt helyettesíteni, csak hogy nyugodtan aludj, hogy te/ti vagy(tok) a világod(otok) közepe...

    Egyébként igen, baccilusokat(már amennyiben pálcika alakú baktériumok vizualizálása a cél) láthatsz egy cca. 50-100e ft-os mikroszkóp segítségével.
    És képzeld, a Föld sem lapos.
    ...persze persze tudom, mitől vagyok ilyen okos, hiszen senki sem látta, csak a "tudósok" mondták, igaze?

    Ezt az anyakönyvi szentírás-más gyerekét nevelem-témát sem értem: van valami szomorú érintettséged hogy ez olyannyira piszkálja az orrod?

    És igen, a világ nem tökéletes és változik és nem áll le és ha te lemaradsz erről-arról még nem probléma, az viszont annál inkább, ahogy és amint kivánod a saját bizonytalanságod/repedező világképed megerősítését azáltal, hogy cinikusan/lekezelően megkérdőjelezed, kétségbe vonod, mi több becsmérlően támadod az egészet.
    Mint valami újkori szomorú luddita, annak punkos vagánysága nélkül. Az meg külön szánalmas, hogy a kritikákra egyből a zavarosban halászás eszközét alkalmazod, egyfajta kiválasztotttság-érzéssel fűszerezve.

    És igen, minden újító kicsit széllel szemben vizelt, de biza' attól még, hogy behugyozol nem leszel forradalmár...

    mondjuk tény, nekem meg ebből a jelenségtől van már elegem és lehet, hogy kissé darabosan reagálok, nna... de legalább belátom :D

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák